Wersja 1.17.0 - nowe funkcje i ulepszenia na animalhotels.com

Strona internetowa musi iść do przodu, jak wszystko w dzisiejszych czasach. Zatrzymanie spowoduje cofnięcie. W związku z tym chcemy się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych użytkowników.

Z zażyłością słuchamy waszych oczekiwań i sugestii, tak by korzystanie ze strony było jeszcze bardziej praktyczne. Dlatego też w najnowszej wersji pojawia się nowa funkcjonalność, która powstała z sugestii jednego z użytkowników strony.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Co nowego na animalhotels.com?

Zespół IT z najnowszą wersją wprowadził możliwość odpowiadania na opinie, które zostawili właściciele pupili. Chcemy, aby opiekunowie mieli szansę wyjaśnienia, jeśli opinia jest negatywna lub podziękowania w przypadku pozytywnej opinii. Jednak pamiętajmy, żeby zachowywać zasady netykiety.

Co więcej?

Dołożonych zostało jeszcze kilka usprawnień od strony informatycznej oraz zmieniona została poprawność tekstowa niektórych komunikatów. Mamy świadomość tego, że komunikaty powinny być jak najprostsze. Tekst przy zmianach statusu rezerwacji opieki został zmieniony na bardziej zrozumiały dla użytkowników.

Usunięty został także wyskakujący komunikat po kliknięciu przycisku „Zapłać”, tak aby klient mógł jeszcze szybciej przejść do dokonywania płatności. Od strony informatycznej zoptymalizowane zostały zdjęcia, materiały wideo, grafiki oraz materiały graficzne dodawane przez użytkowników.

Początkowo użytkownicy mogą mieć wrażenie, że ładują się one wolniej. Jest to jednak efekt ściągania grafik i zdjęć do cache cloudimage. Jednak dzięki temu za kolejnym wejściem na stronę animalhotels grafiki będą ładowały się zdecydowanie szybciej.

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Drodzy Animalsi, jeśli macie do nas jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820 (kontakt telefoniczny w godzinach pracy infolinii).

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels.com powstaje dla waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy przeczytać można w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.