Cześć, tu animalhotels.com

Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie rewelacyjną społeczność właścicieli zwierząt i osób, które są chętne się nimi tymczasowo zaopiekować.

Posiadanie zwierzaka to cudowne doświadczenie, ale również odpowiedzialność i obowiązki. Zapewne zdarzyło Ci się już spotkać z problemem znalezienia odpowiedniej opieki dla pupila w czasie Twojej nieobecności. W takiej sytuacji prawdopodobnie prosiłeś znajomych lub rodzinę o pomoc. Być może nawet byłeś zmuszony rezygnować z części swoich aktywności.

Animalhotels.com powstało po to, aby wesprzeć Cię w opiece nad Twoim pupilem! Przeglądaj oferty petsitterów, zdjęcia, opinie o nich, rozmawiaj z nimi na czacie oraz przez telefon i płać wygodnie on-line za opiekę.

Dzięki stworzonemu przez nas "Rankingowi animalhotels" już nie musisz się martwić o znalezienie odpowiedniej opieki dla swojego zwierzaka. Nasz ranking pomaga w łatwy i szybki sposób znaleźć najlepszych petsitterów i hotele dla zwierząt, bazując na prawdziwych opiniach oraz doświadczeniach innych użytkowników. Teraz możesz mieć pewność, że Twój pupil będzie pod opieką wybranego przez Ciebie miłośnika zwierząt, a Ty będziesz mógł swobodnie korzystać z czasu wolnego i realizować swoje plany, bez obaw o jego bezpieczeństwo i dobrostan.

Jeżeli kochasz zwierzęta, chcesz zostać opiekunem zwierząt, bądź prowadzisz swój hotel dla psów lub hotel dla kotów – dołącz do nas i buduj swoją reputację, zbierając opinie wyłącznie za zrealizowane opieki.

Inicjatywy, z których jesteśmy dumni 💪

W związku z wojną, która wybuchła w Ukrainie, wiele osób potrzebowało pilnej pomocy humanitarnej. W odpowiedzi na tę sytuację, w ciągu zaledwie 4 dni i 4 nocy udało nam się uruchomić ogólnopolski portal non-profit pomocniludzie.pl, który łączył wolontariuszy z osobami z Ukrainy potrzebującymi pomocy.

Dzięki temu portalowi, wolontariusze mogli w łatwy i przejrzysty sposób oferować swoje wsparcie w postaci noclegu, transportu, pomocy prawnej czy psychologicznej. Portal działał intensywnie przez ponad rok, od 01.03.2022 do 03.03.2023.

To niezwykła inicjatywa, która po raz kolejny pokazuje, że w trudnych chwilach potrafimy zjednoczyć się i okazać solidarność z potrzebującymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej inicjatywy, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi tutaj.

Miło nam Cię poznać!

Łukasz Klab

Łukasz Klab

Founder and CEO - Chief Executive Officer

Marcin Osiński

Marcin Osiński

CTO – Chief Technology Officer

Kamila Zdzienicka

Kamila Zdzienicka

Business Development Specialist

Natalia Piąstka

Natalia Piąstka

Social Media Specialist

Damian Glinkowski

Damian Glinkowski

Back-end Developer

Natalia Gielec

Natalia Gielec

Office Assistant