Cześć, tu animalhotels.com

Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie rewelacyjną społeczność właścicieli zwierząt i osób, które są chętne się nimi tymczasowo zaopiekować.

Posiadanie zwierzaka to cudowne doświadczenie, ale również odpowiedzialność i obowiązki. Zapewne zdarzyło Ci się już spotkać z problemem znalezienia odpowiedniej opieki dla pupila w czasie Twojej nieobecności. W takiej sytuacji prawdopodobnie prosiłeś znajomych lub rodzinę o pomoc. Być może nawet byłeś zmuszony rezygnować z części swoich aktywności.

Animalhotels.com powstało po to, aby wesprzeć Cię w opiece nad Twoim pupilem! Przeglądaj oferty petsitterów, zdjęcia, opinie o nich, rozmawiaj z nimi na czacie oraz przez telefon i płać wygodnie on-line za opiekę.

Dzięki stworzonemu przez nas “Rankingowi animalhotels” ( już nie musisz się martwić o znalezienie odpowiedniej opieki dla swojego zwierzaka. Nasz ranking pomaga w łatwy i szybki sposób znaleźć najlepszych petsitterów i hotele dla zwierząt, bazując na prawdziwych opiniach oraz doświadczeniach innych użytkowników. Teraz możesz mieć pewność, że Twój pupil będzie pod opieką wybranego przez Ciebie miłośnika zwierząt, a Ty będziesz mógł swobodnie korzystać z czasu wolnego i realizować swoje plany, bez obaw o jego bezpieczeństwo i dobrostan.

Jeżeli kochasz zwierzęta, chcesz zostać opiekunem zwierząt (nawet królika, żółwia czy pająka), bądź prowadzisz swój hotel dla psów lub hotel dla kotów – dołącz do nas i buduj swoją reputację, zbierając opinie wyłącznie za zrealizowane opieki.

Inicjatywy, z których jesteśmy dumni 💪

W związku z wojną, która wybuchła w Ukrainie, wiele osób potrzebowało pilnej pomocy humanitarnej. W odpowiedzi na tę sytuację, w ciągu zaledwie 4 dni i 4 nocy udało nam się uruchomić ogólnopolski portal non-profit pomocniludzie.pl, który łączył wolontariuszy z osobami z Ukrainy potrzebującymi pomocy.

Dzięki temu portalowi, wolontariusze mogli w łatwy i przejrzysty sposób oferować swoje wsparcie w postaci noclegu, transportu, pomocy prawnej czy psychologicznej. Portal działał intensywnie przez ponad rok, od 01.03.2022 do 03.03.2023.

To niezwykła inicjatywa, która po raz kolejny pokazuje, że w trudnych chwilach potrafimy zjednoczyć się i okazać solidarność z potrzebującymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej inicjatywy, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi tutaj.

Zespół

Łukasz Klab

Łukasz Klab

Founder and CEO - Chief Executive Officer

Marcin Osiński

Marcin Osiński

Co-Founder and CTO – Chief Technology Officer

Kamila Zdzienicka

Kamila Zdzienicka

Business Development Specialist

Natalia Gielec

Natalia Gielec

Office Manager

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Partnerzy

Oliwia Laskowska

Oliwia Laskowska

Petsitter Success Specialist

Aleksandra Kwaśnik

Aleksandra Kwaśnik

In-house Lawyer

Maja Krauze

Maja Krauze

SEO Specialist

Damian Bryszewski

Damian Bryszewski

SEM Specialist

Violetta Kalenbet

Violetta Kalenbet

Web & Graphic Designer

Konrad Jeleń

Konrad Jeleń

Brand Promotion Specialist

Ania Wośko

Ania Wośko

Customer Care