Petsitter

Mikołów

Sylwia
Najlepsze ciocie dla twojego pupila⭐️

Punkty w Rankingu: 150750
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Prywatny ogród Dom Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja na wsi Bliskość lasów Bliskość parków

O ofercie

Hejka, jestem Sylwia i wraz z moją córką bardzo chętnie przyjmiemy wasze pupile, na czas wyjazdów! Oferujemy bardzo spokojny, oraz spory dom, duży ogród ( co w przypadku piesków sprawdzi się idealnie ), piękne okolice, bliskość parków, brak innych zwierząt w domu, a w razie potrzeby również weterynarz jest bardzo blisko. Państwa zwierzak, nie będzie się u nas nudzić! Proponuję spacery co 3-4 godziny, różne zabawy, nauka oraz doszkolenia poprzednich sztuczek ( jeśli właściciel wyrazi oczywiście zgodę ), mizianie, przytulanie oraz oczywiście to, aby Państwa zwierzak miał dobrych i kochających opiekunów. Jeśli zdecydują się Państwo powierzyć nam zwierzaka pod opiekę, należy pamiętać o dostarczeniu nam ważnych rzeczy. W przypadku piesków oraz kotów: •miseczki (dysponujemy również własnymi). •karma którą żywi się pupil. •smycz, obroża na spacery z psiakami. •woreczki w przypadku piesków. •kuweta, oraz żwirek •zabawki •przysmaki Bardzo serdecznie zapraszamy również na wizyty zapoznawcze. Mam nadzieję że zaufają nam Państwo i zdecydują się na naszą opiekę.

O opiekunie

Sylwia
Cześć, nazywam się Sylwia, i wraz z moją córką chętnie zostaniemy ciociami dla waszego pupila. Mamy spokojny dom jednorodzinny oraz spory ogród. Posiadamy doświadczenie w pracy ze zwierzętami, gdyż mieliśmy kontakt z nimi od małego. Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie się Państwo na naszej usłudze, i obiecamy być i traktować waszego pupilka jak swojego. ☺️

Ocena i opinie

Ocena: 5
Polecam serdecznie . Pani Sylwia I Julia są bardzo sympatyczne 😍 nasza Fifi miała wspaniała opieke, dostawałam zdjęcia i wiadomości co słychać u naszego pieska.
Wioleta, 29 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
06 lut 2024 - 29 lut 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo się cieszymy, Fifi była cudowna❤️🫶
Gorąco polecam. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni z opieki nad naszym Goldenkiem. Piesek szczęśliwy, my też. Na pewno skorzystamy kolejny raz.
Martin, 22 gru 2023
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
06 gru 2023 - 21 gru 2023
Szczerze polecam panią Sylwię jako opiekunkę dla pupila. Nie tylko była bardzo elastyczna, co do wczesnej godziny przyjęcia mojej kotki, ale również utrzymywała ze mną stały i serdeczny kontakt. Dzięki temu miałam pewność, że moja kotka jest pod opieką kogoś naprawdę wyjątkowego. Pani Sylwia zadbała o wszystkie szczegóły, a moja kotka wróciła z wakacji pełna radości i energii. To niezwykle cenne, że mogłam polecić się w ręce tak oddanej opiekunki. Bez wątpienia w przyszłości ponownie skorzystamy z jej usług. Pani Sylwia to prawdziwa pet-sitterka z sercem, która daje zwierzakom nie tylko opiekę, ale i miłość! ☺️
Małgorzata, 20 wrz 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
10 wrz 2023 - 19 wrz 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękujemy za zaufanie, i zapraszamy ponownie w przyszłości!🥰
Wspaniała opieka :) bardzo polecamy :) nasz piesek szczęśliwy i zaopiekowany . Widać ze zabawy tez mu nie brakowało :) Polecamy Serdecznie !!!
Aleksandra , 18 wrz 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
13 wrz 2023 - 13 wrz 2023
Pierwszy raz korzystałam z Animalhotels i od razu trafiłam w 10 kę. Opiekunki naszego kota były przesympatyczne, dostawalam smsy z informacją, czy u Ronka wszystko w porządku. Kot wrócił najedzony i zadowolony. Polecam wszystkim poszukującym opieki dla swoich pupili.
weronika, 15 sie 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
11 sie 2023 - 15 sie 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękujemy za zaufanie❤️🥰
Kicia wróciła zadbana, nakarmiona i szczęśliwa. Zwierzęta mają bardzo dużo przestrzeni w spokojnym domu, co jest bardzo ważne szczególnie dla kotów. Córka i mama bardzo miłe, naprawdę polecam wszystkim szukającym opieki dla swojego pupila 🙂.
Diana, 22 lip 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
10 lip 2023 - 22 lip 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękujemy❤️☺️