Wersja 1.13.0 - już na animalhotels.com!

Od 19 września strona została zaktualizowana do wersji już 1.13.0. To bardzo duża aktualizacja, która jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Cały czas pracujemy, aby ułatwić naszym użytkownikom korzystanie ze strony i aby proces rezerwacji opieki był prosty i szybki.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Co wprowadziliśmy?

Najważniejszym elementem dzisiejszego usprawnienia jest pokazanie cen na liście wyników wyszukiwania. Jest to cena od – do za jeden dzień opieki i obejmuje ona już naszą opłatę serwisową. Dodatkowo ceny będą również pokazywały się na stronie oferty, aby cała oferta była transparentna i zrozumiała.

Po wybraniu ilości dni w kalendarzu oraz ilości zwierząt pojawi się również przejrzyste wyliczenie kosztów opieki. W rozliczeniu kosztów rezerwacji pojawia się wyszczególniona opłata serwisowa, wraz z opisem czym jest opłata serwisowa.

Na stronie szczegółów zamówienia, przy przycisku ‘Rezerwuj’ pojawił się znak zapytania z pomocą wyjaśniającą flow zamówienia. Jest to ważny punkt, ponieważ często właściciele pupili mieli wątpliwości, co zastaną w dalszych krokach i czy rezerwacja jest już natychmiastowa.

Znak zapytania zawiera opisane trzy kroki:

  1. Zaloguj/zarejestruj się, napisz wiadomość do opiekuna, podaj informacje o Twoim pupilu/pupilach.
  2. Poczekaj na odpowiedź opiekuna (max. 24h) i ustal szczegóły przez chat. Opiekun potwierdza lub anuluje Twoją rezerwację.
  3. Potwierdź rezerwacje, dokonując płatności online (Przelewy24: przelew bankowy lub BLIK, ApplePay, GooglePay, karta).

Na stronie szczegółów zamówienia (po dokonaniu rezerwacji, szczegóły znajdziesz w panelu w swoim koncie) pojawia się informacja, że opiekun ma 24h czasu na zaakceptowanie lub odrzucenie.

Jest to bardzo ważna zmiana, ponieważ chcemy, aby rezerwacje przebiegały sprawnie oraz aby właściciele dostawali odpowiedzi jak najszybciej.

Dodaliśmy również znak zapytania przy rozliczeniu kosztów rezerwacji, w miejscu, gdzie pojawia się opłata serwisowa. W ten sposób chcemy przedstawić, na co przeznaczamy tą opłatę.

Chcielibyśmy w ten sposób podkreślić, że opłata serwisowa jest jedyną opłatą, jaką pobiera animalhotels.com. Przeznaczamy ją na utrzymanie aplikacji oraz dalszy jej rozwój, tak byś zawsze znalazł najlepszego opiekuna dla swojego pupila.

Usunięcie błędów na animalhotels.com

Ciągłe testy pozwalają wykrywać szeregi błędów i właśnie ta aktualizacja eliminuje jeden z nich. Użytkownik zainteresowany opieką, który był niezarejestrowany/ nie zalogowany, po złożeniu rezerwacji musiał zalogować się na konto, przez co tracił kontekst zamówienia i musiał po raz kolejny szukać swojego opiekuna w wyszukiwarce.

Było to dość problematyczne, bo użytkownik w ten sposób tracił czas na ponowne znalezienie opiekuna i złożenie nowej rezerwacji.

Drodzy Animalsi, jeśli macie do nas jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820.

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels.com powstaje dla waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy przeczytać można w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.