Wersja 1.0.2 - nowa aktualizacja animalhotels.com

Witajcie! Dziś wdrożyliśmy wersję 1.0.2 w aplikacji animalhotels.com. Aplikacja jeszcze pachnie nowością. W pierwszej kolejności stawiamy na poprawki odnalezionych błędów i usprawnianie wrażeń użytkownika. Oto co się zmieniło:

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy
 • Sporo poprawek wersji mobile:
  • Menu w panelu użytkownika poprawnie wyświetla się na telefonach,
  • Menu w sekcji FAQ poprawnie wyświetla się na telefonach,
  • W polu na wpisanie kodu SMS w czasie rejestracji konta telefony powinny wyświetlać teraz klawiaturę numeryczną a nie litery (konieczne było przełączanie na klawiaturę numeryczną dla każdej cyfry),
  • Pole na wpisanie kodu SMS w czasie rejestracji poprawnie wyświetla się na telefonach,
  • Przyciski w procesie rejestracji wyświetlają się w 'bardziej uporządkowany’ sposób.
 • W procesie rejestracji konta można zapoznać się z warunkami korzystania serwisu i polityką prywatności bez konieczności zmiany podstrony. Dokumenty wyświetlają się w oknach dialogowych.
 • Nie trzeba więcej podawać numeru mieszkania w danych adresowych (uzupełnianie pełnych danych konta).
 • Podawanie numeru konta będzie teraz łatwiejsze. System operuje na numerach IBAN. Na początku kodu IBAN znajduje się kod kraju, np: 'PL’. Jeśli użytkownik wklei polski numer rachunku to system automatycznie doda kod kraju.

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Drodzy Animalsi, jeśli macie do naszego zespołu jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna i ułatwi wam korzystanie, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820 (kontakt telefoniczny w godzinach pracy infolinii). Będziemy wdzięczni za zgłoszenia sugestii usprawnień aplikacji, zgłoszenia błędów i problemów w użytkowaniu.

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels.com powstaje dla waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy można przeczytać w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.