Petsitter

Łódź

Natalia
Opieka nad twoim zwierzakiem

Punkty w Rankingu: 2700

Zaopiekuję się

Pająk
28,75 PLN
Owad
28,75 PLN
Gryzoń
28,75 PLN
Gad lub płaz
40,25 PLN
Kot
40,25 PLN
Ptak
28,75 PLN
Mały ssak
34,50 PLN
Rybki (akwarium)
28,75 PLN
Mały pies
57,50 PLN
Średni pies
63,25 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych psów Lokalizacja w mieście Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Hej, z racji że sama posiadam kota i królika od wielu lat wiem, że ciężko jest znaleźć opiekuna dla zwierzaka podczas wyjazdu/nieobecności w domu. Jestem w stanie zająć się gryzoniami bądź innym zwierzakiem za skromną opłatą przez dłuższy bądź krótszy okres czasu (do uzgodnienia). Do ogłoszenia załączam poglądowe zdjęcie mojego mieszkania oraz obu zwierzaków (jest możliwość abym zajęła się zwierzakiem pod moim dachem - do uzgodnienia). Nie mam żadnych tłukilwych ozdób ani roślin doniczkowych jeżeli chodzi o bezpieczeństwo zwierzaka. Jeżeli chodzi o moje obecne zwierzęta to są one bardzo pogodne i akceptują inne zwierzęta, nigdy nie kłóciły się między sobą (kot i królik). Chętnie zajmę się zwierzakiem zarówno w swoim dpmu jak i w domu właściciela.

O opiekunie

Natalia
Uczę się w zaocznym liceum, mieszkając w sporej kawalerce. Interesuje się gotowaniem i podróżami. Z racji, że od dziecka mam kontakt ze zwierzetami takimi jak gryzonie (chomiki, myszy, szczury, króliki) oraz kotami chętnie zajmę się twoim zwierzakiem podczas twojej nieobecności, zarówno w twoim domu jak i moim (łódź centrum). Jeżeli masz jakieś pytania zadaj je w wiadomości prywatnej a chętnie odpowiem :)

Ocena i opinie

Ta oferta nie ma jeszcze opinii