Wersja 1.23.0 - nowości na animalhotels.com

Nowe aktualizacje to nowe funkcjonalności na stronie animalhotels.com. Nasz zespół IT nieustannie pracuje by sprostać oczekiwaniom wszystkich użytkowników. Jest to nasz priorytet i dążymy do tego by być jak najlepszą stroną bookingową dla zwierząt.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Aktualizacja animalhotels.com i wersja 1.23.0

Aktualizacja strony do wersji 1.23.0 wprowadza podsumowanie finansowe o rezerwacji. Każdy opiekun chciałby otrzymać podsumowanie mailowe, kiedy klient zapłaci za usługę z jasną informacją, ile pieniędzy otrzyma po zakończeniu opieki. Chciałby czuć, że ma potwierdzenie, na które może powołać się w przypadku problemów.

Dodatkowo każdy opiekun chciałby otrzymać podsumowanie mailowe, kiedy wykonany zostanie transfer pieniędzy po zakończeniu opieki, tak bym wiedzieć, że niebawem pieniądze znajdą się na jego koncie.

Każdy klient za to chciałbym otrzymać potwierdzenie mailowe wykonanej zapłaty tak bym mieć dokument, który potwierdza, że środki zostały przekazane na konto aplikacji i rezerwacja opieki została potwierdzona. W związku z tymi postulatami wprowadzone zostały:

  • informacje mailowe o dokonaniu zapłaty przez klienta,
  • mailowa informacja o wykonanie wpłaty przez klienta,
  • informacje mailowe o transferze pieniędzy do opiekuna.

Co zyskamy w ten sposób? Strona animalhotels.com stanie się jeszcze bardziej profesjonalną stroną, a dodatkowo zwiększymy poczucie bezpieczeństwa opiekuna oraz każdego klienta. Każdy będzie miał swoje indywidualne potwierdzenie.

Maile będą zawierały wszystkie informacje zawarte w czasie rezerwacji. Będą to między innymi: zapłacona kwota, opłata serwisowa, data rozpoczęcia i zakończenia opieki, numer rezerwacji, długość opieki itp.

W każdym mailu będzie aktywny przycisk „Zobacz szczegóły w aplikacji”. Po jego kliknięciu, użytkownik zostanie przeniesiony do strony internetowej animalhotels.com i pojawi się od razu podstrona danej rezerwacji w panelu.

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Jeśli macie do zespołu animalhotels.com jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna i ułatwi wam korzystanie, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820 (kontakt telefoniczny w godzinach pracy infolinii).

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels.com powstaje dla waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy można przeczytać w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.