Wersja 1.22.0 - co się zmieniło na animalhotels.com?

W wersji 1.22.0. przewidziana została funkcja “Zapamiętaj mnie” i usunięcie konta. Obie funkcje mają ułatwić korzystanie z platformy. Wynikają one z potrzeb komunikowanych przez użytkowników.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

„Zapamiętaj mnie” jako nowa funkcja na animalhotels.com

Jako opiekun chciałbym nie logować się za każdym razem do aplikacji. Jest to bardzo uciążliwe i utrudnia mi korzystanie z aplikacji. Od teraz sesja będzie miała ważność 7 dni i dodatkowo aplikacja będzie odnawiała token w czasie aktywności użytkownika. Co się zresztą obecnie dzieje po ponownym wejściu na stronę. Istotne, że w przypadku “Zapamiętaj mnie” sesję wydłużymy znowu o 7 dni. Po upływie 7 dni aplikacja sama nas wyloguje.

Usunięcie konta na animalhotels.com

Jako użytkownik chciałbym zgłosić w sposób autoryzowany chęć usunięcia konta. W ten sposób unikniemy sytuacji podszywania się pod opiekuna, który pisze wiadomość mailową do animalhotels.com. Dodatkowo usprawnimy proces usuwania konta, więc nie będzie konieczne podawanie danych poprzez wiadomości mailowe. Dla nas najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo użytkowników.Usunięcie konta będzie widniało w Panelu Użytkownika. Po kliknięciu czerwonego przycisku i potwierdzenia chęci usunięcia konta, na ekranie pojawia się pytanie: “Dlaczego decydujesz się usunąć konto w animalhotels.com oraz odpowiedzi:

  • Nie chcę dłużej opiekować się zwierzętami,
  • Nie jestem zadowolony z działania aplikacji,
  • Nie miałem rezerwacji od klientów,
  • Inne powody.”

Powyższa mini ankieta pozwoli nam poznać z czego niezadowolony jest użytkownik. W dalszej kolejności po wybraniu odpowiedzi, na ekranie pojawi się okno dialogowe z informacją: “Prośba o usunięcie konta została przekazana do obsługi animalhotels.com. Usuniemy konto w przeciągu 7 dni roboczych. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: info@animalhotels.com lub telefon: +48 731 830 820”. Po usunięciu konta, dział IT poinformuje pracownika odpowiedzialnego za kontakt z użytkownikami, że konto usunięto. Pracownik, na podstawie danych prześle informację o tym, że konto zostało usunięte. Powiadomienie będzie wysyłane w formie wiadomości mailowej.

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Drodzy Animalsi, jeśli macie do naszego zespołu jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna i ułatwi Wam korzystanie, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820 (kontakt telefoniczny w godzinach pracy infolinii). Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels.com powstaje dla Waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy można przeczytać w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.