Wersja 1.21.0 – co nowego przygotowało animalhotels.com?

Jak się okazało po wielu analizach, warsztatach i szkoleniach, nasi użytkownicy potrzebują kolejnych funkcjonalności. Głównie potrzebna była modernizacja chatu. Od kilku tygodni pracowaliśmy nad wdrożeniem nowych funkcjonalności na stronę. I w końcu nadchodzi ten dzień. Zespół animalhotels.com pokonało kolejne trudności, żeby spełnić wasze oczekiwania!

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Co nowego w wersji 1.21.0?

W sprincie 1.21.0, który trwał dwa tygodnie (po tym sprincie nastąpiła część wdrożeniowa i testowa, które trwały kolejny tydzień). Co przygotowaliśmy:

 • przesyłanie zdjęć w chacie – możliwe będzie wysyłanie zdjęć zwierzaka z opieki. Dodatkowo klient będzie mógł poprosić opiekuna o zdjęcia danych pomieszczeń (łazienki, kuchni, sypialni, balkonu, ogrodu itp.), aby mieć pewność, że jego pupil będzie miał odpowiednie warunki opieki. Jednak wykorzystanie tej funkcji jest bardzo szerokie i czas pokaże do czego będzie wykorzystywane. Zdjęcie będzie można powiększyć na cały ekran poprzez kliknięcie. Już na samym początku klient będzie mógł dołączy do wiadomości powitalnej zdjęcie swojego pupila.
 • live chat – czyli rozmowy na poziomie rezerwacji tak jak w prawdziwym komunikatorze. Wysyłanie wiadomości będzie możliwe poprzez kliknięcie przycisku wyślij lub klawisz enter. Pod każdą wiadomością będzie znajdować się data oraz godzina wysłania. Nie musisz już odświeżać strony, żeby zobaczyć nową wiadomość.
 • dopisywanie dodatkowych usług w rezerwacji – dzięki temu możliwe będzie zwiększanie wartości rezerwacji, np.: zabranie psa do fryzjera czy do weterynarza. Będzie to możliwe poprzez przycisk „Dodaj usługę lub produkt” z poziomu szczegółów zamówienia. Następnie pojawi się okno dialogowe, w którym można definiować zmiany. Jeśli klient jednak zrezygnuje z dodatkowej opcji, opiekun ma przycisk „Anuluj”, który cofnie wprowadzone zmiany.
 • modyfikowanie ceny za dzień opieki w rezerwacji – chodzi tutaj o to, że opiekun ma możliwość zwiększenia ceny np. za długość opieki lub kiedy okaże się, że zwierzak ma specjalne potrzeby i trzeba zwiększyć cenę.
 • informacje o czasie na opłacenie rezerwacji – do kilku miejsc została dodana informacja o czasie, jaki klient ma na opłacenie rezerwacji. Tymi miejscami są:
  • strona, która zaraz pojawia się po wysłaniu zapytania o rezerwację,
  • FAQ – pytanie „Kiedy zapłacić za zlecenie?” znajdziesz w sekcji dla klienta,
  • Regulamin – do punktu XII, podpunktu 2 dopisana została informacja, że „transakcję należy wykonać przed dniem rozpoczęcia Usługi Opieki”.

Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Drodzy Animalsi, jeśli macie do naszego zespołu jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna i ułatwi wam korzystanie, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820 (kontakt telefoniczny w godzinach pracy infolinii).

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels.com powstaje dla waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy można przeczytać w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.