Ranking animalhotels.com. Jak zostać najlepszym opiekunem zwierząt?

Spontaniczna podróż, nadgodziny w pracy czy weekend za miastem? Znalezienie opiekuna dla zwierzaka bywa uciążliwe, a znalezienie rzetelnego, godnego zaufania opiekuna wydawać by się mogło, że graniczy z cudem.

Po czym poznać, że osoba, której chcemy powierzyć swojego pupila sprosta zadaniu i nie zawiedzie? Doświadczenie, opinie, a może dobrze się komuś z oczu patrzy? Bywa i tak, ale my chcąc mieć potwierdzenie, stworzyliśmy ranking najlepszych opiekunów animalhotels.com

W gamifikacji nie ma przypadków. Ten, kto jest na szczycie solidnie zapracował sobie na to miejsce.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Jakie są reguły gry?

Bardzo proste. Każdy dobry, przemyślany ruch opiekuna, prowadzący do zrealizowania bezpiecznej opieki będzie nagradzany odpowiednią liczbą punktów.

Punkty przyznawane są za większość pozytywnych działań na naszej stronie. Działania te dotyczą czynności wykonywanych przez opiekuna, ale także przez klienta.

Są to:

  • rejestracja opiekuna w Stripe - która na początkowym etapie pomaga w weryfikacji opiekuna,

  • wysłanie rezerwacji przez klienta i akceptacja rezerwacji przez opiekuna w jak najkrótszym czasie – co pokazuje nam jego stosunek do pracy i zaangażowanie w nią,

  • anulowanie rezerwacji przez opiekuna - daje nam informację o jego odpowiedzialności, dokonanie płatności przez stronę com przez klienta,

  • pozytywne zakończenie rezerwacji - na podstawie czego wnioskujemy, że opiekun wywiązał się ze swojego zadania,

  • wystawienie opinii przez klienta z oceną minimum 3 i wystawienie odpowiedzi do opinii klienta - świadczy to o zbudowaniu dobrej relacji z klientem i poprawnie zrealizowanej opiece.

    Pies trzyma w zębach mały puchar, a na szyi ma medal.

Jak rozpoznać wyróżniającego się opiekuna?

Wraz z rosnącą liczbą punktów, rośnie level. Wyróżniamy aktualnie pięć leveli i do każdego z nich przypisany jest diament. Początkowo niepełny, ale w miarę zdobywania kolejnych leveli będzie się uzupełniał. Osiągnięcie V poziomu skutkuje uzyskaniem całego, wypełnionego diamentu.

Co dalej? Stay tunded! By wyróżnić tych, którzy zaczynają pracę marzeń, oznaczamy ich podpisem NEW. Bądźmy wyrozumiali, każdy kiedyś zaczynał.

Dlaczego warto?

Warto zdobywać punkty i pokonywać “przeszkody”, ponieważ każde kolejne punkty zbliżają opiekuna do zdobycia diamentu, dzięki któremu będzie on “błyszczał” i wyróżniał się spośród tłumu.

Oprócz wybicia się przed szereg opiekun stanie się posiadaczem autorskich gadżetów i pierwsze strony naszej platformy będą jego! Znalezienie się wysoko w rankingu będzie nagrodą za jego zaangażowanie.

Natomiast klientom ranking ułatwi skuteczniejsze i szybsze znalezienie opieki dla swojego pupila, mając pewność, że obecność opiekuna a stronie i w rankingu nie jest przypadkowa, w efekcie czego – można mu zaufać.

Dodatkowo najlepsi opiekunowie mogą liczyć na promowanie ich profilu na stronie głównej i umieszczenie w kategorii najlepszych opiekunów. Ich profile zostaną wyróżnione na dodatkowej podstronie najlepszych opiekunów z danych miejscowości, co również powstało z myślą o klientach i ich komforcie poszukiwania.

Wierzymy, że nasz autorski ranking będzie jednym z lepszych sposobów na pozyskiwanie zaufanych klientów i realizowanie bezpiecznych ofert opieki. Nie ma drogi na skróty, więc wykonując niezbędne zadania prowadzące do mety, opiekun udowadnia, że jest na właściwym miejscu i wkłada w tę pracę nie tylko wysiłek, ale i serce.