Petsitter

Gdańsk

Wiktoria
Zaopiekuje się twoim ukochanym pupilem jak własnym :)

Punkty w Rankingu: 44000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość lasów Bliskość parków

O ofercie

Nazywam się Wiktoria, mam 21 lat i z przyjemnością zajmę się twoim zwierzakiem. Mogę wziąć pupila do siebie na parę godzin, dzień lub nawet kilka dni. Mam pieska rasy West highland white terrier, ale obecnie mieszka on w moim domu rodzinnym, nie u mnie, dlatego brakuje mi opieki nad zwierzakiem i przelewania na niego mojej miłości. Z przyjemnością wyprowadzę twojego pieska na spacer, pobawię się z nim, wyczeszę, wykąpię jeśli będzie taka potrzeba, podam leki i nakarmię. Mieszkam w mieszkaniu, ale w bardzo spokojnej okolicy. W pobliżu są parki, lasy i morze do którego mam tylko 15 minut spacerkiem. Znajduje się tutaj również weterynarz i sklep zoologiczny. Jeśli mam pod opieką zwierzaka do utrzymuje stały kontakt z właścicielami przesyłając im zdjęcia i filmiki. Zaopiekuje się każdym pupilem, nie tylko pieskami i kotkami, ponieważ w opiece nad żółwiami, chomikami i wężami też mam doświadczenie. Serdecznie zapraszam do kontaktu jeśli chcesz powierzyć swojego zwierzaka w dobre ręce.

O opiekunie

Wiktoria
Mam 21 lat i jestem studentką. Od dziecka mam kontakt z różnymi zwierzętami, między innymi koty, psy, żółwie, chomiki, patyczaki i węże. Aktualnie w domu rodzinnym mam pieska West Terrier, a u siebie w mieszkaniu węża zbożowego. Bardzo lubię opiekować się różnymi zwierzętami i poświęcać im mój czas.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Polecam! Moja sunia zadowolona 😀
Marta, 05 mar 2024
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
04 mar 2024 - 04 mar 2024
Pani Wiktoria bardzo sympatyczna, Drakuś zadowolony. Kontakt przez cały czas, pani wysyła zdjęcia i filmiki. Polecam i na pewno skorzystamy ponownie !!!
Adam, 18 mar 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
15 mar 2024 - 17 mar 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję za zaufanie, a Drakuś to naprawdę cudowny piesek🤩
Bardzo polecam Wiktorię. Mój piesek był zaopiekowany. Kontakt na bieżąco , filmiki i zdjęcia.
Paulina, 14 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
08 kwi 2024 - 14 kwi 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Ja również dziękuję za zaufanie😊
Draco po raz drugi był na wakacjach u pani Wiktorii i wrócił zadowolony.Serdecznie polecam !!!
Adam, 22 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
18 kwi 2024 - 22 kwi 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję😊