Petsitter

Katowice

Dominika
Wyjeżdżasz i nie wiesz co zrobić z pupilem? Chętnie przyjmę Twojego zwierzaka pod swój dach i się nim zajmę 😉 Sprawdź kilka słów o mnie 👉

Punkty w Rankingu: 21000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały pies
57,50 PLN
Średni pies
69,00 PLN
Duży pies
80,50 PLN
Kot
57,50 PLN
Mały ssak
34,50 PLN
Gryzoń
34,50 PLN
Ptak
23,00 PLN
Gad lub płaz
11,50 PLN
Rybki (akwarium)
11,50 PLN
Pająk
11,50 PLN
Owad
11,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Pozwalam wejść na łóżko Pozwalam wejść na kanapę Brak toksycznych roślin Brak klatek Brak małych dzieci Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Bliskość lasów Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Cześć, nazywam się Dominika i mieszkam na osiedlu Tauzen, blisko parku Chorzowskiego w dwupokojowym mieszkaniu bez zwierząt i innych lokatorów. Skończyłam studia zootechniczne, a obecnie pracuję w laboratorium weterynaryjnym i w razie potrzeby mogę wziąć Twojego pupila na badania. Jestem aktywna, lubię spacery, a sama przez wiele lat miałam psa (sznaucera), więc potrafię zajmować się zwierzętami i jestem przyzwyczajona do ich obecności. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto podczas Twojej nieobecności odwiedzi, nakarmi i pobawi się z Twoim pupilem, chętnie się tym zajmę.

O opiekunie

Dominika
Cześć, nazywam się Dominika i mieszkam na osiedlu Tauzen, blisko parku Chorzowskiego w dwupokojowym mieszkaniu bez zwierząt i innych lokatorów. Skończyłam studia zootechniczne, a obecnie pracuję w laboratorium weterynaryjnym i w razie potrzeby mogę zbadać Twojego pupila. Jestem aktywna, lubię spacery, a sama przez wiele lat miałam psa (sznaucera), więc potrafię zajmować się zwierzętami i jestem przyzwyczajona do ich obecności. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto podczas Twojej nieobecności odwiedzi, nakarmi i pobawi się z Twoim pupilem, chętnie się tym zajmę.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Z Dominiką spotkaliśmy się na dwa dni przed oddaniem naszej suczki. Na spacerze zapoznawczym była ciekawa potrzeb naszej Mokki, jej charakteru i ulubionych zabaw. Dzięki temu byliśmy spokojniejsi oddając pieska na kilka dni. Dominika zawsze była dostępna pod telefonem, często informowała o zajęciach pieska i wysyłała zdjęcia i filmy, które pomagały utrzymać kontakt i poczuć się spokojnie, że jest w dobrych rękach. Mokka było szczęśliwa i odsypiała dzień po długich spacerkach i zabawach, które zapewniła jej Dominika po powrocie do domu 😂. Gorąco polecam tę osobę wszystkim poszukującym opieki dla swoich pupili.
Kasia, 04 mar 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
01 mar 2024 - 03 mar 2024
Very good job
Vitor, 20 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
13 kwi 2024 - 17 kwi 2024