Petsitter

Kraków

Wiktoria
Miejsce pełne miłości i wolności dla Twojego pupila.

Punkty w Rankingu: 9000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Duży pies
74,75 PLN
Średni pies
69,00 PLN
Mały pies
63,25 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość lasów

O ofercie

Hej, jestem Wiktoria, mam 23 lata, od dzieciństwa miałam okazję spędzać czas w towarzystwie psów, co pozwoliło mi zgłębić ich potrzeby oraz sposoby komunikacji. Obecnie pracuję zdalnie, co sprawia, że jestem dostępna dla psów z lękiem separacyjnym, zapewniając im spokojną atmosferę w moim otoczeniu. Posiadam umiejętność zapewnienia im odpowiedniej ilości rozrywki, jednocześnie szanując ich potrzebę prywatności i spokoju. Regularnie wysyłam aktualizacje w postaci zdjęć i filmów, abyś mógł być pewien, że twoje zwierzęta są w dobrych rękach. 👀 Komunikacja ze mną jest zawsze szybka i efektywna. Dodatkowo, uwielbiam długie spacery z psami, co dla mnie stanowi nie tylko obowiązek, ale także źródło przyjemności.🥰 Do każdej daty mogę się dostosować. Jeśli chcesz abym przyjechała do psa, bądź wyprowadziła go w innych godzinach, wystarczy napisać a spróbujemy znaleźć najbardziej dogodne dla nas ustalenia. W moim mieszkaniu nie ma dzieci. Nie trzymam zwierząt w zamknięciach ani ograniczonych przestrzeniach. Mają swobodny dostęp do każdego zakątka mieszkania. Wszystkie obowiązki traktuję z pełnym zaangażowaniem, twój ukochany zwierzak będzie otoczony opieką i troską 💞 Zawsze utrzymuję regularny kontakt z właścicielem zwierzaka, kiedy go nie ma, dostarczając mnóstwo zdjęć i filmów swoim podopiecznym, aby ich opiekunowie mieli spokojny umysł 😊 Jednakże, nie popieram agresywnych zachowań zwierząt, które mogą prowadzić do uszkodzeń mebli lub załatwiania się w nieodpowiednich miejscach w domu. Zawsze warto wcześniej ostrzec o możliwych zachowaniach swojego zwierzaka nawet przy minimalnym stresie.

O opiekunie

Wiktoria
Hej, jestem Wiktoria, mam 23 lata, od dzieciństwa miałam okazję spędzać czas w towarzystwie psów, co pozwoliło mi zgłębić ich potrzeby oraz sposoby komunikacji. Obecnie pracuję zdalnie, co sprawia, że jestem dostępna dla psów z lękiem separacyjnym, zapewniając im spokojną atmosferę w moim otoczeniu. Posiadam umiejętność zapewnienia im odpowiedniej ilości rozrywki, jednocześnie szanując ich potrzebę prywatności i spokoju. Regularnie wysyłam aktualizacje w postaci zdjęć i filmów, abyś mógł być pewien, że twoje zwierzęta są w dobrych rękach. 👀 Komunikacja ze mną jest zawsze szybka i efektywna. Dodatkowo, uwielbiam długie spacery z psami, co dla mnie stanowi nie tylko obowiązek, ale także źródło przyjemności.🥰 Do każdej daty mogę się dostosować. Jeśli chcesz abym przyjechała do psa, bądź wyprowadziła go w innych godzinach, wystarczy napisać a spróbujemy znaleźć najbardziej dogodne dla nas ustalenia. To samo tyczy się dojazdu poza zaznaczoną strefę.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Wszystko super! Piesek zadowolony i dobrze zaopiekowany🤗 dużo zdjęć i filmików, bezproblemowy kontakt
Mariola, 19 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
17 lut 2024 - 18 lut 2024