Petsitter

Łódź

Kajetan
Terapia behawioralna? Spacerek? Opieka całodobowa? Pozwól sobie pomóc :)

Punkty w Rankingu: 4100

Zaopiekuję się

Mały ssak
57,50 PLN
Gryzoń
57,50 PLN
Gad lub płaz
57,50 PLN
Rybki (akwarium)
57,50 PLN
Pająk
74,75 PLN
Owad
74,75 PLN
Ptak
74,75 PLN
Średni pies
80,50 PLN
Mały pies
80,50 PLN
Duży pies
80,50 PLN
Kot
69,00 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Jestem behawiorystą Brak toksycznych roślin Mieszkanie Pozwalam wejść na łóżko Lokalizacja w mieście Pozwalam wejść na kanapę Brak osób palących Brak innych kotów Brak małych dzieci Bliskość parków Wymagana wizyta zapoznawcza Posiada certyfikaty

O ofercie

Mam na imię Kajetan, mam dwadzieścia dwa lata. Nie ma nic co sprawia mi więcej przyjemności i satysfakcji od pracy nad psychiką zwierząt, obserwacji zmian, budowania ich poczucia bezpieczeństwa, pewności siebie, rozwoju. Od dziecka w domu rodzinnym opiekowałem się czworonogami intuicyjnie, najczęściej psami z traumami poschroniskowymi, znajdami lub pupilami odebranymi interwencyjnie. Efektem pracy zawsze była szczęśliwa pokrewna dusza otwarta na nowe doświadczenia, z miejscem w stadzie. Teraz pracuję ze zwierzętami świadomie, odbyłem kurs behawioralny, uczę się do egzaminów po zakończeniu drugiego szkolenia, w planach mam już następne. Umiem wykonywać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, podawać leki, zastrzyki. Jestem spokojny, w sytuacjach stresowych potrafię należycie się zachować, podczas treningu wykorzystuję metody pozytywnego wzmocnienia, oczywiście znam zasady pierwszej pomocy, wiem co zrobić w razie jakichkolwiek urazów. Mam też wieloletnie doświadczenie w opiece nad różnymi gatunkami ptaków. Kursy i szkolenia nie obejmowały programem ptaków ,gryzoni, małych ssaków, gadów, płazów, rybek, owadów czy pająków, takimi zwierzętami zaopiekuję się tylko i wyłącznie po spotkaniu z właścicielem (za spotkanie polegające na omówieniu moich zadań nie pobieram opłat) Od siebie dodam, że od czternastego roku życia uskuteczniam dietę roślinną, biorę czynny udział w działaniach na rzecz praw zwierząt organizowanych m.in. przez organizację WWF. Uwaga! Opieka przez cały dzień bądź dobowa tylko i wyłącznie w mieszkaniu przewodnika zwierzaka, mój pies jest wobec innych wybiórczy. A propos ceny odnośnie opieki- cennik nie jest miarodajny, cena usługi zależy od długości oferty, ilości spacerów, ich długości, zapotrzebowań zwierzaka i treningu (strona internetowa nie ma możliwości dodania cen od do w tym przypadku cena jest indywidualna, cena z oferty jest minimalną, wszystkie szczegóły uwzględniam w wiadomości prywatnej, próbny spacer czy wizyta domowa uwzględnione w cenie końcowej). Cena minimalna uwzględnienia trzy spacery w ciągu dnia i wizytę próbną na którą umawiam się przed wykonaniem ostatecznej usługi bez uwzględnienia kosztów dojazdu.

O opiekunie

Kajetan
Mam na imię Kajetan, mam dwadzieścia dwa lata. Od dziecka w domu rodzinnym opiekowałem się czworonogami intuicyjnie, najczęściej psami z traumami poschroniskowymi, znajdami lub pupilami odebranymi interwencyjnie. Efektem pracy zawsze była szczęśliwa pokrewna dusza otwarta na nowe doświadczenia, z miejscem w stadzie. Teraz pracuję ze zwierzętami świadomie, odbyłem kurs behawiorystyki, uczę się do egzaminów po zakończeniu drugiego szkolenia, w planach mam już następne. Umiem wykonywać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, podawać leki, zastrzyki. Jestem spokojny, w sytuacjach stresowych potrafię należycie się zachować, podczas treningu wykorzystuję metody pozytywnego wzmocnienia. Mam też wieloletnie doświadczenie w opiece nad różnymi gatunkami papug. Od siebie dodam, że od czternastego roku życia uskuteczniam dietę roślinną, biorę czynny udział w działaniach na rzecz praw zwierząt organizowanych m.in. przez organizację WWF.

Ocena i opinie

Ta oferta nie ma jeszcze opinii