Petsitter

Pabianice

Dawid i Jessika
Opieka nad zwierzętami

Punkty w Rankingu: 87750
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Mieszkanie Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Jestem behawiorystą Wymagana wizyta zapoznawcza Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Szukasz kogoś kto zajmie się twoim pupilem gdy nie masz czasu lub gdzieś wyjeżdżasz? Chętnie pomogę! Z przyjemnością zajmę się twoim pupilem oferuje wizyty domowe lub jestem w stanie wziąć zwierzę do siebie, mogę przeznaczyć pokój pod zwierzę (zajmę się każdym zwierzęciem ) Mam doświadczenie w opiece królików ,psów ,kotów, papug i wielu innych. Jeśli potrzebujesz kogoś kto zajmie się twoim pupilem podczas Twojej nieobecności lub zapewni im ruch i dobrą zabawę to jestem osobą która szukasz. Zapewniam indywidualne podejście dla każdego pupila oraz opiekę na wysokim poziomie jestem wolontariuszem w schronisku i jestem w trakcie kursów behawiorysty psów. Jestem odpowiedzialny i dbam o komfort i bezpieczeństwo pupila. Wezmę twojego psa do lasu/parku/na pole dodatkowo będę wysyłać zdjęcia i nagrania jak świetnie się bawi twój pupil,za zgodą właściciela zapewniam smaczki by był to również trening i kreatywna zabawa Pracuje od poniedziałku do niedzieli oraz święta. Za dodatkową opłatą mogę przyjechać po zwierzę i akcesoria i odwieźć do domku.

O opiekunie

Dawid i Jessika
Zapraszamy do rezerwacji 🙂

Ocena i opinie

Ocena: 5
Super. Sympatyczna opieka, dobre warunki. Kotek jak po wczasach, zadbany, radosny. Bardzo dziękuję i polecam.
Anna, 09 wrz 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
01 wrz 2023 - 09 wrz 2023
Z całym sercem polecam Pana Dawida. Piesek zadbany i zrelaksowany - widać , że było mu bardzo dobrze .. Serdecznie dziękujemy za pomoc Panie Dawidzie na pewno skorzystamy w przyszłości z Pana usług .
Dominika, 03 lis 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
13 paź 2023 - 01 lis 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękujemy :))
Lutek po wizycie u Pani Jessiki zmęczony, ale wybawiony i szczęśliwy. Tak jak lubi najbardziej. Dziękuję za pomoc ❤️. Odezwiemy się jeszcze :).
Magdalena , 25 sty 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
25 sty 2024 - 25 sty 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękujemy i zapraszamy ponownie ❤️
Świetna opieka, uwzględniająca upodobania i potrzeby mojego pupila. Piesek był właściwie zaopiekowany i zadowolony, o czym mogłam się przekonać oglądając przesyłane mi nagrania i zdjęcia. Pani Jessika wykazywała się zaangażowaniem i odpowiedzialnością w opiece nad psiakiem. Ma dużo serca do zwierząt. Szczerze polecam :)
Izabela , 12 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
04 lut 2024 - 11 lut 2024
Bardzo wdzięczny za opiekę oraz indywidualne podejście do pieska! Naprawdę polecam :)
Yakiv, 18 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
17 lut 2024 - 18 lut 2024