Petsitter

kraków

Jakub
OPIEKA DLA ZWIERZAKÓW DOMOWYCH

Punkty w Rankingu: 37150
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Brak innych psów Brak innych kotów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Brak klatek Prywatny ogród Mieszkanie Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Bliskość lasów Jestem behawiorystą

O ofercie

Cześć! Mam na imię Kuba i oferuję swoją pomoc do opieki nad zwierzakami. Od małego miałem duzy kontakt z wieloma pupilami! W domu rodzinnym mam 2 koty, 2 pieski i rybki, ale niestety nie mogę ich mieć przy sobie, z tego też względu chciałbym zaopiekować się twoim słodziakiem, i dodać wiecęj energii do swojego mieszkania, tutaj w Krakowie. Raz na czas udzielam się we schroniskach jako wolontariusz, dlatego mam jeszcze lepszy kontakt ze zwierzakami. Wiem że mam dość spore doświadczenie w opiece nad pupilami i duze mieszkanie. Wkładam całe serducho w to co robię, więc uwazam że jestem idealna osobą pod tego typu opiekę. Pracuje raczej zdalnie, dlatego też mam duzo czasu na opiękę i faktycznie pilnowanie zwierzaka. Zostawienie u mnie swojego malucha będzie dla mnie sporą przyjemnością, i bardzo chciałbym pomóc ;D Jeżeli chodzi o karmy itp. to niestety raczej nie mam takich rzeczy:( pozdrawiam cieplutko, i zapraszam do kontaktu:))

O opiekunie

Jakub
Cześc! mam na imię Kuba i mam 23 lata, na codzień pracuje w fundacji która zajmuje się ochroną zagrozonych gatunków zwierząt, takze zwierzaki to całe moje zycie. Bardzo chciałbym mieć zwierzaka tutaj w Krakowie, ale niestety nie jest to możliwe narazie, dlatego uwazam ze ta aplikacja to idealne miejsce dla mnie ;)) Studiowałem weterynarię, i jestem wrażliwy na krzywdę jaka sie czasem dzieje u niektorych włascicieli, wiec zadbam oto zeby zwierzak czuł sie u mnie jak najlepiej :)!

Ocena i opinie

Ocena: 5
Bardzo polecam, kotek aż nie chciał wracać do domu. Bardzo dobre podejście : )
Faustyna, 12 cze 2023
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
07 cze 2023 - 12 cze 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: dzięki! ❤️