Petsitter

Wrocław

Anna
Wakacje dla psiaka

Punkty w Rankingu: 31600
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Duży pies
69,00 PLN
Średni pies
69,00 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Bliskość lasów Brak małych dzieci Brak innych kotów Lokalizacja na wsi Brak toksycznych roślin Brak innych psów Bliskość parków Mieszkanie Darmowa wizyta zapoznawcza Wymagana wizyta zapoznawcza

O ofercie

Kocham psy, a psy kochają mnie - każdy zaczepia mnie na ulicy! ;) Mam 12letnie doświadczenie z labradorem, którego niestety już ze mną nie ma. W okresie wiosenno-letnim praktycznie nie ma dnia, kiedy nie mam pod opieką psiaka. Mieszkanie na parterze. W pobliżu dużo traw, lasy, staw. W zależności od potrzeb, Twój pupil będzie miał wszystko, czego potrzebuje! Pracuję zdalnie z luźnymi godzinami, dzięki czemu mogę zapewnić całodobową opiekę w dowolnych godzinach - łącznie z zabawą.

O opiekunie

Anna
Na co dzień pracuję zdalnie, czasem pracy zarządzam samodzielnie, dzięki czemu mogę w pełni dopasować się do potrzeb psa, którym się opiekuję. Prywatnie? Podobno niezła ze mnie psiara... Choć to psy same do mnie lgną! :)

Ocena i opinie

Ocena: 5
Ania otoczyła naszego pieska wspaniałą opieką i miłością! Codziennie dostawaliśmy zdjęcia i relację co u niego słychać. Polecam Anię z całego serca!
Małgorzata, 21 cze 2024
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
15 cze 2024 - 21 cze 2024
Polecam, super opieka. Regularny kontakt z właścicielem w trakcie pobytu, wszystkie potrzeby psa zaspokojone. :)
Patrycja , 08 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
08 mar 2024 - 10 mar 2024