Prywatny opiekun

Opieka nad psami

Warszawa, Wilanów

Punkty: 17500
Ocena: 5
Cena od 66,00 zł do 88,00 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Jestem psim behawiorystą i opiekunką Manti, adoptowanej przeze mnie suczki, która ma ok. 13 lat, waży 30 kilogramów i jest bardzo spokojnym psem, nie wykazuje agresji wobec innych psów ani ludzi, jest bardzo stabilnym psiakiem, który w pierwszych momentach po rozstaniu opiekuna z psem daje mu poczucie stabilizacji. Jest zaszczepiona, wykastrowana i odrobaczona. Prowadzę domowy hotelik dla psów. Na co dzień pracuję w biurze więc psy zostają na ok. 8h dziennie same. Mieszkam w Wilanowie (Miasteczko Wilanów) w mieszkaniu ok. 50 m2. Wszystkie psy mają wstęp do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. W okolicy mieszkania znajduje się duży wybieg (plaża Wilanów) oraz ogrodzony psi wybieg. Mam również prawo jazdy i samochód do transportu psów i często w weekendy zabieram je do lasu lub na łączki na ok. dwugodzinne trekkingi w towarzystwie innych psów - spacery socjalizacyjne. W razie potrzeby jestem też w stanie podjechać z psem do weterynarza. W okolicy mam 3 gabinety weterynaryjne (dystans pieszo max. 10 min.) W ramach opieki nad zwierzętami mogę zaoferować diagnozę behawioralną, jeśli pies ma jakieś kłopoty z emocjami/zachowaniem. Skończyłam studia podyplomowe z psychologii zwierząt oraz seminaria z pracy z psami lękliwymi i ze schroniska. Specjalizuję się w terapii psów lękowych - głównie ze schronisk i pseudo-hodowli. Opiekuję się również psami chorymi, starszymi, które wymagają regularnego podawania leków. Mam w domu monitoring i na bieżąco podglądam czy ze zwierzakami jest wszystko w porządku. Psy którymi się opiekuję traktuję tak jak swojego psa co widać na załączonych zdjęciach. Nie przyjmuję psów agresywnych do ludzi i innych psów, a także psów które pozostawione same w domu niszczą przedmioty, drapią ściany, nieustannie wyją lub załatwiają w domu potrzeby fizjologiczne. Zawsze warto zadzwonić do mnie, jeśli występuje jakiś problem, i wspólnie ustalimy, czy podejmę się zadania. Razem z psem powinna przyjechać odmierzona na okres pobytu karma, książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami, smycz (nie flexi), obroża razem z adresatką. Pies powinien być również zabezpieczony przeciwko kleszczom, ze względu na spacery w lesie i na łąkach, które oferuję. Miski, posłania, zapasowe smycze (jeśli macie tylko flexi), zabawki mam na stałe w mieszkaniu. Zapraszam do rezerwacji, terminy szybko uciekają, zwłaszcza w wakacje i w okresach około-świątecznych ;) Justyna&Manti
Justyna
Jestem psim behawiorystą i opiekunką Manti, adoptowanej przeze mnie suczki. Prowadzę dom tymczasowy, domowy hotelik dla psów, porady behawiorystyczne i szkolenia dla wolontariuszy. Skończyłam studia podyplomowe z psychologii zwierząt oraz seminaria z pracy z psami lękliwymi i ze schroniska. Specjalizuję się w terapii psów lękowych - głównie ze schronisk i pseudo-hodowli. Prowadzę profil Nie Kupuj - Adoptuj i stale współpracuję z organizacjami ratującymi krzywdzone i bezdomne zwierzęta. Edukuję na temat szkodliwości pseudo-hodowli i zachęcam do adopcji. Przeprowadzam procesy adopcyjne.

Udogodnienia

Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Lokalizacja w mieście Posiada certyfikaty Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Bliskość lasów Jestem behawiorystą Brak innych kotów Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Bliskość parków Mieszkanie

Zdjęcia i filmy

Oceny i opinie

Justyna ma cudowne podejście do zwierząt i anielską cierpliwość - z całego serca polecam oddanie pieska pod jej opiekę. Rysiu wrócił zadowolony i najedzony (swoje wcześniejsze pobyty w hotelach mocno przeżywał i nie chciał zbytnio jeść), a na mój widok ucieszył się umiarkowanie, bo było mu po prostu bardzo dobrze :) na pewno wrócimy!
/Joanna/ 02 mar 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
25 lut 2023 - 01 mar 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję! Zawsze staram się traktować psiaki hotelowe jak swoje ❤️
Nie wiem czy pies może trafić w lepsze ręce i dostać więcej miłości, troski i opieki niż w domu Justyny. Polecam z całego serca jeśli tylko chcecie nie martwić się o Waszego brata mniejszego podczas wakacji i mieć pewność, że Wasz pupil jest zabezpieczony na milion procent. To była jedna z naszych lepszych decyzji, żeby na czas naszych słonecznych wakacji w marcu zostawić psa pod opieką Justyny i Manti albo Manti i Justyny. Jeszcze raz: POLECAM!!!! I ręczę, że lepiej być nie może NIGDZIE!!! Na pewno wrócimy!!!!
/Iwona/ 12 mar 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
03 mar 2023 - 11 mar 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję! Całuski dla Berka 😘
Ocena: 5