Prywatny opiekun

Całodobowa opieka nad twoim ukochanym Pupilem

Lublin

Punkty: 1000
Cena od 55,00 zł do 99,00 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Poszukujesz opiekuna dla swoich ukochanych zwierząt podczas swojej nieobecności? Jestem osobą, która chętnie podejmie się opieki nad Twoimi pieskiem Jestem miłośnikiem zwierząt i mam duże doświadczenie w opiece nad psiakami. Potrafię zapewnić im regularne spacery i zabawy, a także zadbać o ich odpowiednie posiłki i opiekę weterynaryjną w razie potrzeby. Posiadam prawo jazdy i własny samochód przez co bez problemu mogę odbierać jak i zawieźć pieska w dowolne miejsce . Jeśli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z moich usług, proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i udzielę więcej informacji o swoich usługach. Czekam na Twoją wiadomość z niecierpliwością.
Patryk
Mam na imię Patryk jest studentem 5 roku i kocham zwierzęta, niejednokrotnie uczestniczyłem jako wolontariusz w schronisku, a poprzez brak pracy etatowej jestem w stanie poświęcić całą masę uwagi dla Twojego pupila.

Udogodnienia

Mieszkanie Brak małych dzieci Brak osób palących Brak klatek Brak toksycznych roślin Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Pozwalam wejść na łóżko

Zdjęcia i filmy