Petsitter

Kraków

Dominika
Sprawdzona opieka pupila

Punkty w Rankingu: 4450

Zaopiekuję się

Mały pies
80,50 PLN
Średni pies
92,00 PLN
Duży pies
103,50 PLN
Kot
80,50 PLN
Mały ssak
46,00 PLN
Gryzoń
34,50 PLN
Ptak
34,50 PLN
Gad lub płaz
34,50 PLN
Rybki (akwarium)
23,00 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Bliskość lasów

O ofercie

Chętnie się zajmę Twoim pieskiem, kotkiem, chomikiem lub królikiem. Kocham zwierzęta i mam do nich rękę, udzielam swoich usług w innych aplikacjach, w zdjęciach załączę opinie na temat mojej opieki. Na codzien pracuje zdalnie wiec w mieszkaniu jestem 24/7. Pupilami będę zajmować się razem z moim chłopakiem, który również pracuje zdalnie. Mieszkam w pobliżu krakowskich Błoni wiec jeśli chodzi o spacery to mam całkiem duże pole do popisu. W razie problemów weterynaryjnych dysponuje autem, jednak zanim biorę zwierze pod swoją opiekę to potrzebuje zaświadczenie o szczepieniach. Nie opiekuje się pupilami z kilku domów jednocześnie dla ich własnego komfortu.

O opiekunie

Dominika
Jesteśmy parą pracująca w it, ja pracuje zdalnie, Kuba stacjonarnie. Mieszkamy w okolicach Błoni Krakowskich, posiadamy również auto, jeśli piesek potrzebuje długich spacerów, chętnie pojedziemy na wycieczkę za miasto :). Kochamy wszystkie zwierzęta, wychowywaliśmy się w domach, gdzie traktujemy je jak członków rodziny. Marzymy kiedyś o swoim jamniku lub beaglu. Podczas pobytu Twojego pupila w naszym domu, nie będziemy przyjmować innych zwierząt. Przyjmujemy natomiast większą ilość zwierząt od tych samych właścicieli.

Ocena i opinie

Ta oferta nie ma jeszcze opinii