Prywatny opiekun

Zapewniam profesjonalną opiekę i dużo miłości

Kraków

Punkty: 16650
Ocena: 5
Cena od 53,90 zł do 165,00 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Oferuję opiekę całodobową lub godzinową nad zwierzętami i spacery z psami. Moim gościom w zależności od ich preferencji zapewniam bardzo długie spacery, zabawę, naukę, spokój i relaks oraz opiekę wg zaleceń. Pracuję w domu​,​ więc Twój pupil zawsze będzie miał u mnie towarzystwo. Do każdego psa podchodzę indywidualnie uwzględniając jego potrzeby i wskazówki opiekuna. Opieram się na zaleceniach behawiorystów i trenerów, którzy stosują pozytywne metody komunikacji ze zwierzętami. Posiadam certyfikaty poświadczające zdobytą przeze mnie wiedzę dotyczącą behawiorystyki i psychologii psa. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy dla psów i kotów. Jestem w trakcie kursu trenerskiego. Wiele lat opiekowałam się różnymi zwierzętami: psami, końmi, gryzoniami, w tym 7 lat dwoma własnymi psami adoptowanymi ze schroniska. Mam doświadczenie w opiece nad psami reaktywnymi / wycofanymi / lękowymi i z przeszłością schroniskową. Przyjmuję psy z lękiem separacyjnym i innymi problemami behawioralnymi. Lubię przebywać w naturze​,​ interesuję się m.in. psychologią i zachowaniem zwierząt. Zajmowanie się zwierzętami i kontakt z nimi to dla mnie jedna z największych przyjemności. Zaopiekuję się każdym oprócz pająka ;-)
Agnieszka
Cześć, mam na imię Agnieszka i jestem doświadczoną opiekunką psów. Pomagam psim rodzicom w opiece by mogli spokojnie załatwić swoje sprawy i spędzić komfortowo czas podczas gdy ich psie dziecko jest zadbane na wakacjach u mnie. Kocham wszystkie zwierzęta i z przyjemnością zaopiekuję się Twoim pupilem. Obecnie nie mogę mieć zwierząt i bardzo brakuje mi kontaktu z nimi, stąd pomysł na pomaganie w opiece innym ich miłośnikom.

Udogodnienia

Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Lokalizacja w mieście Mieszkanie Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Brak małych dzieci Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość parków Wymagana wizyta zapoznawcza

Zdjęcia i filmy

Oceny i opinie

Agnieszka to wymarzona opiekunka dla psiaka - widać, ze kocha zwierzęta, a zwierzęta kochają ją. Podeszła do mojej suczki indywidualnie, o wszystko dokładnie dopytywała. Miała dla niej zaplanowany cały dzień, super aktywności. Bonus dla zestresowanej psiej mamy - wysyłała na bieżąco dużo zdjęć i dawała znać jak się pies sprawuje. Moja Nala miała super wakacje, ani ja ani ona nie musiałyśmy się niczym stresować. Polecam z całego serca :)
/Martyna/ 29 gru 2022
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
29 gru 2022 - 29 gru 2022
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję za tak treściwą opinię! Spędziłam z Nalą wesoły i interesujący czas. Wiem jak to jest zostawić psa i starałam się zapewnić Wam obu to, czego sama bym oczekiwała. Z Martyną miałam bardzo dobry kontakt, jest punktualna, przekazała mi wszystkie potrzebne informacje i przywiozła niezbędne akcesoria dla Nali, o które prosiłam.
Ocena: 5