Petsitter

Kraków

Agnieszka
Zapewniam profesjonalną opiekę i dużo miłości

Punkty w Rankingu: 27700
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Duży pies
172,50 PLN
Średni pies
172,50 PLN
Mały pies
172,50 PLN
Gryzoń
28,75 PLN
Ptak
28,75 PLN
Gad lub płaz
23,00 PLN
Rybki (akwarium)
11,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Brak klatek Pozwalam wejść na kanapę Lokalizacja w mieście Mieszkanie Brak osób palących Pozwalam wejść na łóżko Brak małych dzieci Brak innych kotów Brak innych psów Bliskość parków Wymagana wizyta zapoznawcza Posiada certyfikaty Darmowa wizyta zapoznawcza Bliskość lasów Trener psów

O ofercie

Cześć, mam na imię Agnieszka, jestem trenerką, behawiorystką i profesjonalną opiekunką psów. Pomagam psim rodzicom w opiece by mogli spokojnie załatwić swoje sprawy i spędzić komfortowo czas podczas gdy ich psie dziecko jest zadbane na wakacjach u mnie. Prowadzę też opiekę całodobową w domu klienta. Rozumiem co mówią psy, dzięki czemu potrafię odpowiednio reagować i odpowiadać na potrzeby moich podopiecznych. Znam się na komunikacji psów i rozumiem ich niewerbalne przekazy. Umiem je odpowiednio wspierać, by poczuły się bezpieczniej i lepiej w trudnej sytuacji rozłąki z rodzicami. Moim podopiecznym w zależności od ich preferencji zapewniam spacery dostosowane do ich potrzeb i możliwości, zabawę, naukę, spokój i relaks oraz opiekę wg zaleceń. Pracuję w domu, więc Twój pupil zawsze będzie miał u mnie towarzystwo. Do każdego psa podchodzę indywidualnie uwzględniając jego potrzeby i wskazówki opiekuna. W pracy z psami kieruję się ich dobrostanem i potrzebami emocjonalnymi. Posiadam certyfikaty poświadczające zdobytą przeze mnie wiedzę i umiejętności związane z psychologią psa i sposobami radzenia sobie z problemami. Ukończyłam kurs terapii psów agresywnych, pierwszej pomocy dla psów i kotów oraz wiele szkoleń związanych z profesjonalnym wsparciem i pomocą psom. Wiele lat opiekowałam się różnymi zwierzętami: psami, końmi, gryzoniami, w tym 7 lat własnymi psami adoptowanymi ze schroniska. Mam doświadczenie w opiece nad psami reaktywnymi / wycofanymi / lękowymi i z przeszłością schroniskową. Przyjmuję psy z lękiem separacyjnym i innymi problemami behawioralnymi. Kocham wszystkie zwierzęta i z przyjemnością zaopiekuję się Twoim pupilem. Obecnie nie mogę mieć zwierząt i bardzo brakuje mi kontaktu z nimi, stąd pomysł na pomaganie w opiece innym ich miłośnikom. Lubię przebywać w naturze, interesuję się m.in. psychologią i zachowaniem zwierząt. Zajmowanie się nimi to dla mnie jedna z największych przyjemności.

O opiekunie

Agnieszka
Cześć, mam na imię Agnieszka, jestem trenerką, behawiorystką i doświadczoną opiekunką psów. Pomagam psim rodzicom w opiece by mogli spokojnie załatwić swoje sprawy i spędzić komfortowo czas podczas gdy ich psie dziecko jest zadbane na wakacjach u mnie. Kocham wszystkie zwierzęta i z przyjemnością zaopiekuję się Twoim pupilem. Obecnie nie mogę mieć zwierząt i bardzo brakuje mi kontaktu z nimi, stąd pomysł na pomaganie w opiece innym ich miłośnikom.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Agnieszka to wymarzona opiekunka dla psiaka - widać, ze kocha zwierzęta, a zwierzęta kochają ją. Podeszła do mojej suczki indywidualnie, o wszystko dokładnie dopytywała. Miała dla niej zaplanowany cały dzień, super aktywności. Bonus dla zestresowanej psiej mamy - wysyłała na bieżąco dużo zdjęć i dawała znać jak się pies sprawuje. Moja Nala miała super wakacje, ani ja ani ona nie musiałyśmy się niczym stresować. Polecam z całego serca :)
Martyna, 29 gru 2022
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
29 gru 2022 - 29 gru 2022
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję za tak treściwą opinię! Spędziłam z Nalą wesoły i interesujący czas. Wiem jak to jest zostawić psa i starałam się zapewnić Wam obu to, czego sama bym oczekiwała. Z Martyną miałam bardzo dobry kontakt, jest punktualna, przekazała mi wszystkie potrzebne informacje i przywiozła niezbędne akcesoria dla Nali, o które prosiłam.