Prywatny opiekun

Psia niania i super spacer

Wasilków

Punkty: 42650
Ocena: 5
Cena od 55,00 zł do 60,50 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Cześć! Z przyjemnością pomogę Ci z Twoim zwierzakiem! Oferuję opiekę nad psiakami od spaceru po kilkudniowy hotelik. Przez 7 lat miałam stado szczurków, zatem gryzonie też są mile widziane :)) Posiadam certyfikaty m.in. COAPE czy Animal Expert, które otrzymałam po ukończeniu kursów dot. psiego behawioru, mam też na koncie liczne konferencje i kilkudniowe szkolenia, m.in. z psiej pierwszej pomocy i noseworku. Doświadczenie w pracy z psami zdobywałam w Wielkiej Brytanii i Turcji. Na co dzień towarzyszy mi Tofu - 2-letni Maltańczyk, ułożony, spokojny i bardzo tolerancyjny, respektujący przestrzeń i sygnały innych psów. W opiece pomaga mi Ozzie - mój narzeczony. Oboje pracujemy zdalnie z domu, posiadamy ogród i mnóstwo zabawek (w tym interaktywnych), które pozwolą psiakowi wyciszyć się, odstresować i zmęczyć psychicznie ;) I speak English, Turkish and Korean, feel free to contact me!
Ula
Cześć! Mam na imię Ula i z przyjemnością pomogę Ci z Twoim zwierzakiem! Z zawodu jestem tłumaczką i lektorem, z pasji - behawiorystką i petsitterką. Posiadam certyfikaty m.in. COAPE czy Animal Expert, które otrzymałam po ukończeniu kursów dot. psiego behawioru, mam też na koncie liczne konferencje i kilkudniowe szkolenia, m.in. z psiej pierwszej pomocy I noseworku. Miałam przyjemność pracować w "psim przedszkolu" w Wielkiej Brytanii, a ostatnich kilka miesięcy spędziłam na północy Turcji pomagając psom z ulicy. W domu jest nas troje - ja, mój narzeczony Ozzie i Tofu - przebojowy Maltańczyk, który zwiedził z nami pół Europy i jest świetnym wsparciem - i kompanem - dla innych psiaków pod naszą opieką. Oboje pracujemy zdalnie z domu, posiadamy ogród :) I speak English, Korean and Turkish, feel free to contact me!

Udogodnienia

Prywatny ogród Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Bliskość lasów Posiada certyfikaty Jestem behawiorystą

Zdjęcia i filmy

Oceny i opinie

Cudowna opieka z całego serduszka polecam❤️ Na bieżąco był informowana co się dzieję z psiakiem i dostałam zdjęcia. Warunki domowe spełniają wszelkie oczekiwania. Profejsjonalna opieka jak będzie możliwość i potrzeba skorzystam jeszcze raz.
/Patrycja / 27 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
25 sty 2023 - 25 sty 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję! Lili to cudowna sunia, cała przyjemność po mojej stronie <3
Wspaniała opiekunka, ciepła, miła, kompetentna, odpowiedzialna i oddana zwierzakom. Polecam serdecznie!
/Barbara/ 20 mar 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
17 mar 2023 - 19 mar 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję za tak serdeczbe słowa! Przesyłamy masę uścisków dla Amusia :)
Ocena: 5