Petsitter

Krakow

Aleksandra
Twój pies nie będzie chciał do ciebie wracać!

Punkty w Rankingu: 33000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały ssak
34,50 PLN
Mały pies
57,50 PLN
Średni pies
69,00 PLN
Duży pies
80,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak małych dzieci Brak osób palących Brak klatek Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Bliskość lasów Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Cześć Mam na imię Ola i razem z moim chłopakiem Mikołajem bardzo kochamy pieski. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w opiece nad pieskami, umiemy rozpoznać ich potrzeby oraz zapewnić najlepsze warunki. Mieszkamy w Krakowie niedaleko Bonarki. Trzy lata temu zaadoptowaliśmy ze schroniska naszego pieska Szyszke. Szyszka jest bez konfliktowa, uwielbia inne czworonogi. Nasze mieszkanie nie jest za duże jednak każdego dnia z Szyszką spacerujemy po okolicy, np. na pobliskie ogródki działkowe lub pod kopiec Krakusa, czasami decydujemy się również na wycieczkę nieco dalej wykorzystując nasz samochód. Ogólnie 7km spaceru to codzienność i sama przyjemność. Szyszka będzie idealnym kompanem dla twojego pupila, a my odpowiedzialnymi opiekunami.

O opiekunie

Aleksandra
Cześć, Mam na imię Ola mam 24 lata i mieszkam w Krakowie.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz pies miał tak wspaniałą opiekę przez dwa tygodnie. To był pierwszy raz, kiedy nasz pies został sam w innej rodzinie, ale wszystko poszło bardzo dobrze, pies jest szczęśliwy i my też :) Gorąco polecamy!
Milena, 15 cze 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
01 cze 2024 - 15 cze 2024
Polecam Olę i Mikołaja. Bardzo dobra i odpowiedzialna opieka nad pieskiem, sympatyczni opiekunowie którzy zadbali o potrzeby mojego psa. Świetny kontakt z opiekunami, na bieżąco otrzymywałam informacje co dzieje się z psem pod opieką Oli i Mikołaja.
Marysia , 22 maj 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
17 maj 2024 - 21 maj 2024