Petsitter

Kraków

Izabela
Zaopiekuje się twoim zwierzakiem :)

Punkty w Rankingu: 20000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Mieszkanie Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych psów Brak innych kotów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Cześć! Jestem Iza i jestem tutaj, aby zapewnić Twojemu ukochanemu zwierzakowi wspaniałe wakacje, kiedy Ty również potrzebujesz odpoczynku. 🏠 Domowa atmosfera: Mieszkam w Krakowie i nie mam żadnych zwierząt w mieszkaniu. W moim rodzinnym domu czeka na mnie ukochany owczarek niemiecki, za którym bardzo tęsknię. Jednak w moim mieszkaniu brakuje mi ich obecności i chętnie zapewnię Twojemu zwierzakowi domową atmosferę pełną miłości i opieki. 🐶 Podejście do zwierząt: Pracuje i studiuje, mam jednak bardzo elastyczny grafik, który pozwala mi poświęcić wiele czasu na opiekę nad zwierzakami. Dbam o to, aby każdy zwierzak miał zapewnioną indywidualną opiekę i uwagę. Rozumiem, że każde zwierzątko jest wyjątkowe, dlatego dostosowuję się do ich potrzeb i preferencji. 🌳 Wolne popołudnia: Po zajęciach czy pracy mam mnóstwo wolnego czasu, który chętnie spędzam na długich spacerach i zabawie na świeżym powietrzu. Twój pupil będzie miał okazję cieszyć się aktywnością i eksploracją pod moim czujnym okiem. 👫 Dwóch opiekunów: Nawet gdy mnie nie ma w domu, mój chłopak, który pracuje zdalnie, będzie tutaj, aby zapewnić ciągłą obecność i troskę. Twoje zwierzątko będzie zawsze pod opieką i w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto zadba o Twojego pupila z miłością i troską podczas Twojej nieobecności, to właśnie znalazłeś idealne miejsce! Skontaktuj się ze mną już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin dla swojego zwierzaka.

O opiekunie

Izabela
Cześć! Jestem Iza i jestem tutaj, aby zapewnić Twojemu ukochanemu zwierzakowi wspaniałe wakacje, kiedy Ty również potrzebujesz odpoczynku. 🏠 Domowa atmosfera: Mieszkam w Krakowie i nie mam żadnych zwierząt w mieszkaniu. W moim rodzinnym domu czeka na mnie ukochany owczarek niemiecki, za którym bardzo tęsknię. Jednak w moim mieszkaniu brakuje mi ich obecności i chętnie zapewnię Twojemu zwierzakowi domową atmosferę pełną miłości i opieki. 🐶 Podejście do zwierząt: Pracuje i studiuje, mam jednak bardzo elastyczny grafik, który pozwala mi poświęcić wiele czasu na opiekę nad zwierzakami. Dbam o to, aby każdy zwierzak miał zapewnioną indywidualną opiekę i uwagę. Rozumiem, że każde zwierzątko jest wyjątkowe, dlatego dostosowuję się do ich potrzeb i preferencji. 🌳 Wolne popołudnia: Po zajęciach czy pracy mam mnóstwo wolnego czasu, który chętnie spędzam na długich spacerach i zabawie na świeżym powietrzu. Twój pupil będzie miał okazję cieszyć się aktywnością i eksploracją pod moim czujnym okiem. 👫 Dwóch opiekunów: Nawet gdy mnie nie ma w domu, mój chłopak, który pracuje zdalnie, będzie tutaj, aby zapewnić ciągłą obecność i troskę. Twoje zwierzątko będzie zawsze pod opieką i w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto zadba o Twojego pupila z miłością i troską podczas Twojej nieobecności, to właśnie znalazłeś idealne miejsce!

Ocena i opinie

Ocena: 5
Bardzo dobra opieka 👍😊
Marcin, 09 lip 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
23 kwi 2024 - 05 maj 2024