Hotel dla zwierząt

Gdańsk

Opieka nad pieskiem

Punkty w Rankingu: 90550
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość lasów Bliskość parków

O ofercie

Hej! Chętnie wezmę pod opiekę Twojego pupila podczas Twojej nieobecności. Kocham zwierzęta i odkąd wyprowadziłam się od rodziców czuje ich duży brak. Bardzo chętnie oddam troche mojej miłości Twojemu pieskowi lub innemu pupilowi. Mam doświadczenie zarówno ze szczeniakami, jak i ze starszymi schorowanymi psami. Akceptuje tylko rezerwacje do 4 dni.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Serdecznie polecamy p. Natalię. Wraz ze współopiekunem stworzyli idealne warunki dla naszej Stelli. Świetny kontakt i solidne podejście do opieki nad czworonogami! Gratulujemy i gorąco polecamy!
Arkadiusz, 08 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
04 sty 2023 - 08 sty 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo nam miło ☺️
Najlepsza opieka ! Zdjęcia z pobytu, stały kontakt i piesek szczęśliwy!
Emilia , 20 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
16 paź 2022 - 18 paź 2022
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje!!
Jestem bardzo zadowolona z opieki Natalii nad Lorkiem :) Mój psiak pierwszy raz został pod opieką kogoś nieznajomego i miałam pewne obawy (jak mu będzie, czy będzie bardzo tęsknił i czy będzie mocno broił :D). Jednak dzięki stałemu kontaktowi z Natalią, czułam, że Lorek jest w dobrych rękach. Codziennie dostawałam wiadomość oraz zdjęcie Lorka, co zawsze bardzo mnie cieszyło i dawało poczucie, że Lorkowi jest bardzo dobrze u "tymczasowej" pani :) Serdecznie polecam!
Karina , 26 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
15 sty 2023 - 18 sty 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje! :)
To już kolejny wyjazd, podczas którego byliśmy zupełnie spokojni o Naszą Stellę. Polecamy w 100%. Stella też wypowiadała się w samych superlatywach :P
Arkadiusz, 07 lut 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
22 sty 2023 - 29 sty 2023