Hotel dla zwierząt

Opieka nad pieskiem

Gdańsk

Punkty: 51900
Ocena: 5
Cena od 38,50 zł do 66,00 zł za jeden dzień opieki
Podaj szczegóły by zobaczyć cenę usługi

O ofercie

Hej! Chętnie wezmę pod opiekę Twojego pupila podczas Twojej nieobecności. Pracuję zdalnie i mieszkam w pobliżu Parku Raegana i plaży. Kocham zwierzęta i odkąd wyprowadziłam się od rodziców czuje ich duży brak. Bardzo chętnie oddam troche mojej miłości Twojemu pieskowi! Mam doświadczenie zarówno ze szczeniakami, jak ich starszymi schorowanymi psami.
Natalia
Hej! Mieszkam w Gdańsku z chłopakiem. Pracuje w biurze z możliwością pracy zdalnej. Od zawsze wychowywałam się ze zwierzętami, a teraz czuje dużą pustkę przez ich brak. Do zakupu własnego pieska chcialabym oddać troche miłości tym, które do mnie trafią na kilka dni.

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość lasów Bliskość parków

Zdjęcia i filmy

Oceny i opinie

Serdecznie polecamy p. Natalię. Wraz ze współopiekunem stworzyli idealne warunki dla naszej Stelli. Świetny kontakt i solidne podejście do opieki nad czworonogami! Gratulujemy i gorąco polecamy!
/Arkadiusz/ 08 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
04 sty 2023 - 08 sty 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo nam miło ☺️
Najlepsza opieka ! Zdjęcia z pobytu, stały kontakt i piesek szczęśliwy!
/Emilia / 20 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
16 paź 2022 - 18 paź 2022
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje!!
Jestem bardzo zadowolona z opieki Natalii nad Lorkiem :) Mój psiak pierwszy raz został pod opieką kogoś nieznajomego i miałam pewne obawy (jak mu będzie, czy będzie bardzo tęsknił i czy będzie mocno broił :D). Jednak dzięki stałemu kontaktowi z Natalią, czułam, że Lorek jest w dobrych rękach. Codziennie dostawałam wiadomość oraz zdjęcie Lorka, co zawsze bardzo mnie cieszyło i dawało poczucie, że Lorkowi jest bardzo dobrze u "tymczasowej" pani :) Serdecznie polecam!
/Karina / 26 sty 2023
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
15 sty 2023 - 18 sty 2023
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuje! :)
To już kolejny wyjazd, podczas którego byliśmy zupełnie spokojni o Naszą Stellę. Polecamy w 100%. Stella też wypowiadała się w samych superlatywach :P
/Arkadiusz/ 07 lut 2023
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
22 sty 2023 - 29 sty 2023
Ocena: 5