Petsitter

Pabianice

Ola
Domowy hotelik

Punkty w Rankingu: 10300

Zaopiekuję się

Oferta jest nieaktywna

Udogodnienia

Prywatny ogród Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Bliskość parków Lokalizacja w mieście Jestem behawiorystą Trener psów Darmowa wizyta zapoznawcza Wymagana wizyta zapoznawcza Brak innych psów Brak innych kotów Bliskość lasów Brak toksycznych roślin

O ofercie

Mieszkanie znajduje się w kamienicy na parterze. Podwórko zamknięte z dostępem do zamkniętego ogródka. Niedaleko pola i łąki sprzyjające spacerom.

O opiekunie

Ola
Hoteliku domowy to miejsce, gdzie Twój pupil będzie czuł się jak u siebie w domu. Jesteśmy doświadczonymi opiekunami. Chętnie przyjmiemy na hotelik psy: -duże pow. 50kg wagi -agresywne -wymagające Zapewniam całodobową opiekę, aktywność dostosowaną do potrzeb psa oraz treningi. Hotelik domowy znajduje się w kamienicy (mieszkanie 2-pokojowe) i jest usytuowane na parterze (brak schodów). Do dyspozycji jest ogrodzony ogródek oraz zamknięte podwórko Pies może spać na łóżku. Pies musi mieć aktualne szczepienia. Możliwy transport czworonoga z/do hoteliku - do 30 km w cenie pobytu, powyżej dopłata jednorazowa 30zł. Jesteśm instruktoram i behawiorystką. Posiadam doświadczenie jako szkoleniowiec i opiekunowie psów. Pobytem w hoteliku obejmuje: zakwaterowanie psa wyżywienie - ilość posiłków i pora ich podawania zgodnie z życzeniem właściciela. spacery - ilość i długość spacerów uzależniona od potrzeb psa, proponujemy 3 spacery trwające ok. 1 godziny codzienny trening naukę odpoczynku naukę pielęgnacji zabawę spacery socjalizacyjne ( za zgodą właściciela ) Co zapakować psu na wyjazd: karmę obrożę/szelki i smycz kaganiec książeczkę zdrowia ulubione zabawki legowisko miski suplementy, leki, art. do pielęgnacji Chcesz mnie poznać lepiej, możemy się spotkać i porozmawiać.

Ocena i opinie

Ta oferta nie ma jeszcze opinii