Petsitter

Warszawa

Inga
Opieka dla twojego przyjaciela

Points in the Ranking: 6350

I will take care of

Cat
69,00 PLN
Small dog
92,00 PLN
Prices for one day of care with the payment for service included

Facilities

Flat No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats No other dogs Located in the countryside I have certificates Introductory visit required I am a vet

About the offer

Mam na imię Inga.Mam 21 lat. Jestem studentką pierwszego roku na kierunku rolnictwo. Jestem również technikiem weterynarii. Kocham zwierzęta dlatego wiąże z nimi swoją przyszłość. Bardzo chętnie zaopiekuje się twoim ukochanym pupilem. Mieszkam z chłopakiem który również posiada doświadczenie ze zwierzakami , on również z uśmiechem na twarzy pomoże mi z opieką nad waszym pupilem ;) Od zawsze mojemu życiu towarzyszyły zwierzęta, czy to podczas nauki w technikum wet. czy podczas wolontariatu w schronisku. Mogę zagawarantować że otocze szczegulną opieką twojego zwierzaka.

About the petsitter

Inga
Mam na imię Inga.Mam 21 lat. Jestem studentką drugiego roku na kierunku rolnictwo. Jestem również technikiem weterynarii. Kocham zwierzęta dlatego wiąże z nimi swoją przyszłość. Bardzo chętnie zaopiekuje się twoim ukochanym pupilem. Mieszkam z chłopakiem który również posiada doświadczenie ze zwierzakami , on również z uśmiechem na twarzy pomoże mi z opieką nad waszym pupilem ;)

Rating and reviews

This offer has no reviews yet