Petsitter

Zaopiekuję się psiakiem

Warszawa

Points: 7950
Price 115,50 zł for one day of care
Enter the details to see the price of the service

About the offer

Witaj! Jestem Agnieszka, mam 30 lat i kończę psychologię. Na co dzień z psiakami wykorzystuję moją wiedzę psychologiczną. Od urodzenia się z nimi wychowywałam i pomagałam w socjalizacji. Wyrosłam w miłości i szacunku do naszych ukochanych, czworonożnych przyjaciół. Psiaki, jeśli tylko chcą, śpią ze mną w łóżku. Zawsze dostają tyle uwagi, pieszczot i zabawy ile chcą :) Mieszkam na parterze, na zielonym Ursynowie. Nie przyjmuję psów, które nie mogą zostać same w domu, ponieważ czasami wychodzę z domu na kilka godzin (ok 2,5h). Przyjmuję, że jeden nocleg psiaka trwa u mnie 24h, czyli np. od 9 rano w poniedziałek do 9 rano we wtorek. II. Sugerowana wyprawka dla psiaka:) Ważne by psiak miał rzeczy, które będą mu przypominały o domu :) 1. Smycz, szelki czy obroża, kaganiec (u weterynarza) 2. Łóżko/kocyk/poduszkę na której śpi. Proszę ich nie prać, by został na nich zapach domu. 3. Smaczki, smakołyki, kości do żucia. Często nagradzam psiaka:) 4. Miski na wodę i jedzenie. 5. Ulubione zabawki np: kongo, maty do lizania, piłeczki, misie itd. Wszystko to sprawi, że psiak będzie się świetnie ze mną bawił :) 6. Woreczki na psie kupy. Zawsze sprzątam po psiaku. 7. More chusteczki/szmatka, zawsze wycieram łapy i sprawdzam czy psiak nie ma nic pomiędzy opuszkami. III. Do niedawna prowadziłam warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz byłam terapeutką środowiskową. Dzięki temu jestem bardzo empatyczna i jestem świetną obserwatorką.
Agnieszka
Mam 30 lat. Kończę Psychologię. Doświadczenie z psami: 30 lat. Od urodzenia się z nimi wychowywałam i pomagałam w wychowywaniu. Pomogę zająć się pupilem. Wyprowadzę na spacer, pobawię się. Również opiekowałam się psem, który wymagał wizyt u weterynarza. Mogę zabrać zwierzaka m.in. do psiego fryzjera. Od lat mnie otaczają zwierzęta. Miałam rybki, psy, króliki, świnki morskie, szczurka :), a do niedawna prowadziłam warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz byłam terapeutką środowiskową. Dzięki temu jestem bardzo empatyczna, jesteś świetną obserwatorką. Kocham zwierzęta, dlatego zostałam Petsittereką. Będę się opiekować każdym, jak by był moim zwierzakiem. Całodobowo opiekowałam się również 11-letnim pieskiem. Jeździłam z nim również do weterynarza, ściśle z nim współpracując i będąc cały czas w kontakcie z właścicielką. Codziennie spacerowaliśmy 3 razy w ciągu dnia. Długość spacerów zależałą od stanu zdrowia psiaka. Ja się zawsze dostosowywałam.

Facilities

Flat I let get on the couch Located in the city No smokers Forests are close No small children No other cats No toxic plants No other dogs Parks are close No cages I let get on the bed

Images and movies