Petsitter
Bezpieczny pobyt Twojego czworonoga w zielonej okolicy
(Łódź)

Reservation

Price from 20,00 zł to 31,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service
About the offer
Chętnie zaopiekuję się Twoim przyjacielem na czas Twojej nieobecności. Mieszkam w bloku z windą, a do mieszkania nie trzeba pokonać nawet jednego schodka. Stwarza to bardzo dogodne warunki dla piesków z chorymi stawami. Lubię spacerować, więc możesz mieć pewność, że Twój piesek będzie miał odpowiednią ilość ruchu w ciągu dnia. Mieszkam zaraz przy Uroczysku Lublinek, więc jest potencjał spacerowy. Jeżeli zwierzak jest zaś kanapowcem - obejrzymy razem jakiś dobry film ;) Zabierz tylko proszę posłanie pieska i jego karmę. Uwielbiam spędzać czas z psami, z przyjemnością dam masę ciepła Twojemu przyjacielowi podczas pobytu. Najchętniej przyjmę milusińskich w weekendy. Mogę też zająć się wyłącznie wyprowadzaniem na spacery. Nie posiadam innych zwierząt ani dzieci.
Anna
Miłośniczka psów, uśmiechająca się do każdego zwierzaka spotkanego na ulicy. Nie mam (jeszcze) własnego czworonoga, ale z chęcią przeleję ten ogrom miłości na Twojego pieska na czas jego pobytu.
Facilities
Flat No smokers No small children No toxic plants No other dogs No other cats I let get on the bed I let get on the couch Located in the city Forests are close Parks are close Introductory visit required No cages
Images and movies