Petsitter
Opieka dla twojego przyjaciela
(Warszawa)

Reservation

Price from 66,00 zł to 88,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service
About the offer
Mam na imię Inga.Mam 21 lat. Jestem studentką pierwszego roku na kierunku rolnictwo. Jestem również technikiem weterynarii. Kocham zwierzęta dlatego wiąże z nimi swoją przyszłość. Bardzo chętnie zaopiekuje się twoim ukochanym pupilem. Mieszkam z chłopakiem który również posiada doświadczenie ze zwierzakami , on również z uśmiechem na twarzy pomoże mi z opieką nad waszym pupilem ;) Od zawsze mojemu życiu towarzyszyły zwierzęta, czy to podczas nauki w technikum wet. czy podczas wolontariatu w schronisku. Mogę zagawarantować że otocze szczegulną opieką twojego zwierzaka.
Inga
Mam na imię Inga.Mam 21 lat. Jestem studentką pierwszego roku na kierunku rolnictwo. Jestem również technikiem weterynarii. Kocham zwierzęta dlatego wiąże z nimi swoją przyszłość. Bardzo chętnie zaopiekuje się twoim ukochanym pupilem. Mieszkam z chłopakiem który również posiada doświadczenie ze zwierzakami , on również z uśmiechem na twarzy pomoże mi z opieką nad waszym pupilem ;)
Facilities
Flat No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats No other dogs Located in the countryside I have certificates Introductory visit required I am a vet
Images and movies