Petsitter

Opieka nad zwierzakiem (piesek, kotek, króliczek, świnka morska)

Poznań

Points: 4200

Reservation

Price from 44,00 zł to 82,50 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Heloł! Jestem osobą pracującą zdalnie z domu z bardzo ruchomym grafikiem, która chętnie pomoże zaopiekować się Twoim zwierzakiem w czasie Twojego wyjazdu bądź po prostu nieobecność. Sam jestem rodzicem dwóch dużych wolno wybiegowych króliczków które za swoje królestwo oblegają salon. W domu rodzinnym od zawsze otaczały mnie zwierzaki od psów i kotów po małe gryzonie i ptaki, także mam niemałe doświadczenie! Wynajmuje trzypokojowe mieszkanie z zabezpieczonym balkonem i bardzo ładną i spokojna do okola okolicą. W raz z partnerem działamy z fundacją i niedawno gościliśmy na domek tymczasowy królice (ciemne umaszczenie widoczne na zdjęciach) o imieniu Carly, która mieszkała w naszym pokoju przeznaczonym na biuro do czasu aż znalazła nową rodzine. Jestem również w stanie zapewnić opiekę innemu króliczkowi bądź śwince morskiej.
Grzegorz
Heloł! Jestem osobą pracującą zdalnie z domu z bardzo ruchomym grafikiem, która chętnie pomoże zaopiekować się Twoim zwierzakiem w czasie Twojego wyjazdu bądź po prostu nieobecność. Sam jestem rodzicem dwóch dużych wolno wybiegowych króliczków które za swoje królestwo oblegają salon. W domu rodzinnym od zawsze otaczały mnie zwierzaki od psów i kotów po małe gryzonie i ptaki, także mam niemałe doświadczenie! Wynajmuje trzypokojowe mieszkanie z zabezpieczonym balkonem i bardzo ładną i spokojna do okola okolicą. W raz z partnerem działamy z fundacją i niedawno gościliśmy na domek tymczasowy królice (ciemne umaszczenie widoczne na zdjęciach) o imieniu Carly, która mieszkała w naszym pokoju przeznaczonym na biuro do czasu aż znalazła nową rodzine.

Facilities

Flat No smokers No small children I let get on the couch No other cats No other dogs Forests are close Parks are close Located in the city No cages Introductory visit required

Images and movies