Petsitter

Opieka dla czworonożnego przyjaciela!

Warszawa

Points: 20450

Reservation

Price 88,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Nazywam się Julia Kowalska, mam 20 lat i na codzień pracuję w sklepie z produktami dla zwierząt. Moja praca jako doradca klienta w sklepie zoologicznym pozwala mi na regularny kontakt z czworonożnymi przyjaciółmi, a nic nie uszczęśliwia mnie tak, jak uśmiech klientów po mojej pomocy w dobraniu idealnych szelek dla pieska, czy perfekcyjnej zabawki dla kotka. Mieszkam na Gocławiu tuż przy jeziorze Balaton - świetna lokalizacja na długie spacery - natomiast dojazd po pupila lub opieka w mieszkaniu właściciela na czas nieobecności nigdy nie była dla mnie problemem. Jestem ciepłą i sumienną osobą i z chęcią zaopiekuję się Państwa pupilem! :)
Julia
Nazywam się Julia Kowalska, mam 20 lat i codziennie rozwijam swoją miłość do zwierząt. Pracuję w sklepie z produktami dla zwierząt jako doradca klienta :) Od najmłodszych lat miałam kontakt ze zwierzętami; psy były moimi najlepszymi przyjaciółmi w dzieciństwie, a jazda konna ogromną pasją. Zawsze chciałam posiąść jak największą wiedzę, by zadbać o pupila jak najlepiej. Moja praca jako doradca klienta w sklepie zoologicznym pozwala mi na regularny kontakt z czworonożnymi przyjaciółmi, a nic nie uszczęśliwia mnie tak, jak uśmiech klientów po mojej pomocy w dobraniu idealnych szelek dla pieska, czy perfekcyjnej zabawki dla kotka. Jestem ciepłą i sumienną osobą i z chęcią zaopiekuję się Państwa pupilem, pozwoli mi to również na poszerzenie swojego doświadczenia i rozwój wiedzy. Zapraszam do kontaktu i życzę miłego dnia!

Facilities

Flat No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats No other dogs Located in the city No cages Parks are close

Images and movies