Petsitter
Zaopiekuję się zwierzakiem
(Warszawa)

Reservation

Price from 55,00 zł to 126,50 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service
About the offer
Mam 30 lat. Kończę Psychologię. Doświadczenie z psami: 30 lat. Od urodzenia się z nimi wychowywałam i pomagałam w wychowywaniu. Pomogę zająć się pupilem. Wyprowadzę na spacer, pobawię się. Również opiekowałam się psem, który wymagał wizyt u weterynarza. Od lat mnie otaczają zwierzęta. Miałam rybki, psy, króliki, świnki morskie, szczurka :) A do niedawna prowadziłam warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz byłam terapeutką środowiskową. Dzięki temu jestem bardzo empatyczna, jesteś świetną obserwatorką. Kocham zwierzęta, dlatego zostałam Petsittereką. Będę się opiekować każdym, jak by był moim zwierzakiem.
Agnieszka
Mam 30 lat. Kończę Psychologię. Doświadczenie z psami: 30 lat. Od urodzenia się z nimi wychowywałam i pomagałam w wychowywaniu. Pomogę zająć się pupilem. Wyprowadzę na spacer, pobawię się. Również opiekowałam się psem, który wymagał wizyt u weterynarza. Mogę zabrać zwierzaka m.in. do psiego fryzjera. Od lat mnie otaczają zwierzęta. Miałam rybki, psy, króliki, świnki morskie, szczurka :), a do niedawna prowadziłam warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz byłam terapeutką środowiskową. Dzięki temu jestem bardzo empatyczna, jesteś świetną obserwatorką. Kocham zwierzęta, dlatego zostałam Petsittereką. Będę się opiekować każdym, jak by był moim zwierzakiem. Całodobowo opiekowałam się również 11-letnim pieskiem. Jeździłam z nim również do weterynarza, ściśle z nim współpracując i będąc cały czas w kontakcie z właścicielką. Codziennie spacerowaliśmy 3 razy w ciągu dnia. Długość spacerów zależałą od stanu zdrowia psiaka. Ja się zawsze dostosowywałam.
Facilities
Flat I let get on the couch Located in the city No smokers Forests are close No small children No other cats No toxic plants No other dogs Parks are close
Images and movies