Petsitter

Całodobowa opieka nad twoim ukochanym Pupilem

Lublin

Points: 1000

Reservation

Price from 55,00 zł to 99,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Poszukujesz opiekuna dla swoich ukochanych zwierząt podczas swojej nieobecności? Jestem osobą, która chętnie podejmie się opieki nad Twoimi pieskiem Jestem miłośnikiem zwierząt i mam duże doświadczenie w opiece nad psiakami. Potrafię zapewnić im regularne spacery i zabawy, a także zadbać o ich odpowiednie posiłki i opiekę weterynaryjną w razie potrzeby. Posiadam prawo jazdy i własny samochód przez co bez problemu mogę odbierać jak i zawieźć pieska w dowolne miejsce . Jeśli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z moich usług, proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i udzielę więcej informacji o swoich usługach. Czekam na Twoją wiadomość z niecierpliwością.
Patryk
Mam na imię Patryk jest studentem 5 roku i kocham zwierzęta, niejednokrotnie uczestniczyłem jako wolontariusz w schronisku, a poprzez brak pracy etatowej jestem w stanie poświęcić całą masę uwagi dla Twojego pupila.

Facilities

Flat No small children No smokers No cages No toxic plants No other cats No other dogs Located in the city I let get on the bed

Images and movies