Petsitter

Zapewniam profesjonalną opiekę i dużo miłości

Kraków

Points: 11150
Rating: 5

Reservation

Price from 53,90 zł to 110,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Oferuję opiekę całodobową lub godzinową nad zwierzętami i spacery z psami. Moim gościom w zależności od ich preferencji zapewniam bardzo długie spacery, zabawę, naukę, spokój i relaks oraz opiekę wg zaleceń. Pracuję w domu​,​ więc Twój pupil zawsze będzie miał u mnie towarzystwo. Do każdego psa podchodzę indywidualnie uwzględniając jego potrzeby. Opieram się na zaleceniach behawiorystów i trenerów, którzy stosują pozytywne metody komunikacji ze zwierzętami. Posiadam certyfikaty poświadczające zdobytą przeze mnie wiedzę dotyczącą behawiorystyki i psychologii psa. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy dla psów i kotów. Przez ponad 7 lat opiekowałam się dwoma własnymi psami adoptowanymi ze schroniska (psy wycofane​,​ lękowe), gryzoniami, końmi i psami w klubie jeździeckim oraz psami znajomych. Mam doświadczenie w opiece nad psami reaktywnymi i z przeszłością schroniskową. Przyjmuję psy z lękiem separacyjnym. Lubię przebywać w naturze​,​ interesuję się m.in. psychologią i zachowaniem zwierząt. Zajmowanie się zwierzętami i kontakt z nimi to dla mnie jedna z największych przyjemności. Zaopiekuję się każdym oprócz pająka ;-)
Agnieszka
Cześć, mam na imię Agnieszka i jestem doświadczoną opiekunką psów. Kocham wszystkie zwierzęta i z przyjemnością zaopiekuję się Twoim pupilem. Obecnie nie mogę mieć zwierząt i bardzo brakuje mi kontaktu z nimi, stąd pomysł na pomaganie w opiece innym ich miłośnikom.

Facilities

No cages I let get on the couch Located in the city Flat No smokers I let get on the bed No small children No other cats No other dogs Parks are close Introductory visit required

Images and movies

Ratings and reviews

Agnieszka to wymarzona opiekunka dla psiaka - widać, ze kocha zwierzęta, a zwierzęta kochają ją. Podeszła do mojej suczki indywidualnie, o wszystko dokładnie dopytywała. Miała dla niej zaplanowany cały dzień, super aktywności. Bonus dla zestresowanej psiej mamy - wysyłała na bieżąco dużo zdjęć i dawała znać jak się pies sprawuje. Moja Nala miała super wakacje, ani ja ani ona nie musiałyśmy się niczym stresować. Polecam z całego serca :)
/Martyna/ 29 gru 2022
Care took place in days:
29 gru 2022 - 29 gru 2022
Kind of an animals:
Small dog
Petsitter / hotel reply: Bardzo dziękuję za tak treściwą opinię! Spędziłam z Nalą wesoły i interesujący czas. Wiem jak to jest zostawić psa i starałam się zapewnić Wam obu to, czego sama bym oczekiwała. Z Martyną miałam bardzo dobry kontakt, jest punktualna, przekazała mi wszystkie potrzebne informacje i przywiozła niezbędne akcesoria dla Nali, o które prosiłam.
Rating: 5