Wersja 1.9.0 i 1.10.0 - co warto wiedzieć o najnowszych zmianach?

Cieszymy się, że jesteście z nami! Do tej pory zebraliśmy dla osób szukających opieki sporą grupę Opiekunów, wśród których na pewno znajdą tego idealnego. W związku z tym zespół animalhotels.com rusza z szerokim marketingiem na rzecz znalezienia klientów dla zarejestrowanych Opiekunów i Hoteli. Więc drodzy Opiekunowie – częściej sprawdzajcie powiadomienia w telefonie.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Powiadomienia SMS

Aby ułatwić Wam proces zatwierdzenia lub odrzucenia rezerwacji wprowadziliśmy nową funkcjonalność. Jeśli dostaniesz SMS’a informującego o nowej rezerwacji, z linka podanego w jego treści będziesz mógł podjąć reakcje bez logowania się do konta. Jest to takie prostsze!

Pamiętajcie, że proces rezerwacyjny wygląda następująco:

  1. Potwierdź rezerwacje – w tym czasie ustal wszystkie szczegóły przez wewnętrzny chat. Jeśli jakiś element Ci nie odpowiada, masz możliwość odrzucenia rezerwacji.
  2. Właściciel pupila dokonuje opłaty – pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ostatni dzień opieki.
  3. Nadal masz możliwość anulowania rezerwacji – wykorzystuj tą opcje tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będziesz w stanie podjąć się opieki.

O każdej zmianie poinformuje Cię powiadomienie SMS.

Dla Właścicieli pupili wprowadziliśmy także zasadę odpowiedzi w ciągu 24 godzin. W trosce o Wasz komfort wymagamy, aby Opiekun nawiązał kontakt ze swoim klientem jak najszybciej. Mamy świadomość, że Właścicielom zwierzaków bardzo zależy, żeby szybko znaleźć tego najlepszego Opiekuna.

Zaktualizowaliśmy również regulamin strony aniamlhotels.com oraz sekcje pytań i odpowiedzi pod tym kątem nowych funkcjonalności. Znajdziecie tam szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian. Dodatkowo dodaliśmy liczniki ofert w danych miastach na stronie głównej.

Wszystko to pojawiło się na platformie wraz z wydaniem wersji 1.9.0.

Zmiana nadawcy powiadomień SMS

W kolejnej wersji 1.10.0, która pojawiła się bardzo szybko zaraz po wydaniu wersji 1.9.0, nastąpiła zmiana nazwy nadawcy powiadomień SMS. Zmieniliśmy nazwę Team AH na AnimalHotels. Zmieniliśmy również treść SMS powiadamiającego o nieprzeczytanej wiadomości, a także umieściliśmy informację o korzystaniu z usług LocationIQ na dole wyszukiwarki ofert.

Co możemy jeszcze dla was zrobić?

Drodzy Animalsi, jeśli macie do nas jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestracją, tworzeniem oferty, podłączeniem Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna to piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820.

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma powstaje dla waszych potrzeb więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy przeczytać można w zakładce: IT animalhotels.com.

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.­