Wersja 1.19.0 - sprawdź nową wersję animalhotels.com

Od wczoraj (30.11.2022r) na stronie istnieje nowa wersja strony. To już 1.19.0! Strona cały czas idzie do przodu, by sprostać oczekiwaniom użytkowników.

Poznaj petsitterów animalhotels
Znajdź i zarezerwuj opiekuna dla pupila w Twojej okolicy

Co nowego dla Was przygotowaliśmy?

 • Gamifikacja – nasz autorski ranking będzie jednym z lepszych sposobów na pozyskiwanie zaufanych klientów i realizowanie bezpiecznych ofert opieki. A w związku z tym wprowadziliśmy:
  • Ranking opiekunów w wynikach wyszukiwania – co czwarta osoba na liście wyszukiwania będzie oznaczona jako NEW.
  • Przyznawanie punktów za zdarzenia w aplikacji – Są to: rejestracja opiekuna w Stripe, która na początkowym etapie pomaga w weryfikacji opiekuna, wysłanie rezerwacji przez klienta i akceptacja rezerwacji przez opiekuna w jak najkrótszym czasie, co pokazuje nam jego stosunek do pracy i zaangażowanie w nią, anulowanie rezerwacji przez opiekuna, co daje nam informację o jego odpowiedzialności, dokonanie płatności przez stronę animalhotels.com przez klienta i pozytywne zakończenie rezerwacji, na podstawie czego wnioskujemy, że opiekun wywiązał się ze swojego zadania, wystawienie opinii przez klienta z oceną minimum 3 i wystawienie odpowiedzi do opinii klienta, co świadczy o zbudowaniu dobrej relacji z klientem i poprawnie zrealizowanej opiece.
  • Podstrona z informacjami o gamifikacji – znajdziesz tam podstawowe informacji, czym jest gamifikacja i jakie są jej reguły.
  • Zmiany w regulaminach w związku z dodaniem gamifikacji:
 • Poprawione zostało na podstronie szczegółów oferty okno z profilem opiekuna. Jeśli nie doda on opisu, to już nie pojawi się napis “Użytkownik nie dodał opisu”.
 • Naprawiona została również data wystawionej opinii. Będzie to teraz data jej utworzenia a nie dzisiejsza data.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Drodzy Animalsi, jeśli macie do nas jakieś pytania, potrzebujecie pomocy z rejestrowaniem się, tworzeniem oferty, podłączeniem konta Stripe, znaleźliście błędy na stronie lub uważacie, że dana funkcjonalność jest potrzebna, piszcie do nas na info@animalhotels.com lub na +48 731 830 820 (kontakt telefoniczny w godzinach pracy infolinii).

Pracujemy nad tym, aby świat zwierząt i właścicieli pupili był lepszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Platforma animalhotels powstaje dla waszych potrzeb, więc chcemy ją tworzyć razem z Wami!

Więcej o naszych wiadomościach dotyczących zagadnień rozwojowych platformy przeczytać można w zakładce: IT animalhotels.com

Zespół Prasowy animalhotels.com sp. z o.o.