Petsitter

Warszawa

Julia
Troskliwa opieka dla twojego pupila :)

Points in the Ranking: 37450

I will take care of

The offer is inactive

Facilities

Flat No cages No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats No other dogs Located in the city Parks are close

About the offer

Mam na imię Julia, pracuję na pół etatu w sklepie z artykułami dla zwierząt, a w pozostałe dni opiekuję się kotkami, pieskami i gryzoniami - właściciele mogą zostawić je pod moją opieką w moim domu, albo poprosić, bym ja zaopiekowała się w ich domu. :) Petsitting to moja pasja oraz nagroda, jestem troskliwa, spokojna i pełna miłości. Aktualnie do 15 października mam pod opieką 14-letniego kocurka, ale jestem dostępna w każdy kolejny dzień. Zapraszam do kontaktu!

About the petsitter

Julia
Nazywam się Julia Kowalska, mam 20 lat i codziennie rozwijam swoją miłość do zwierząt. Od najmłodszych lat miałam kontakt ze zwierzętami; psy były moimi najlepszymi przyjaciółmi w dzieciństwie, a jazda konna ogromną pasją. Zawsze chciałam posiąść jak największą wiedzę, by zadbać o pupila jak najlepiej. Moja praca jako doradca klienta w sklepie zoologicznym pozwalała mi na regularny kontakt z czworonożnymi przyjaciółmi, a nic nie uszczęśliwiało mnie tak, jak uśmiech klientów po mojej pomocy w dobraniu idealnych szelek dla pieska, czy perfekcyjnej zabawki dla kotka. Jestem ciepłą i sumienną osobą i z chęcią zaopiekuję się Państwa pupilem, pozwoli mi to również na poszerzenie swojego doświadczenia i rozwój wiedzy. Zapraszam do kontaktu i życzę miłego dnia!

Rating and reviews

This offer has no reviews yet