Petsitter

Luboń

Agata
Pełna zaangażowania całodobowa opieka dla piesków :)

Points in the Ranking: 2500

I will take care of

The offer is inactive

Facilities

Flat No cages No smokers No small children No toxic plants No other dogs No other cats Forests are close Parks are close I let get on the bed I let get on the couch Located in the city

About the offer

Cześć! Jestem młodą i pełną energii dziewczyną, która uwielbia psy i w przyszłości marzy o własnym, ale aktualnie nie jest to dla mnie możliwe. W związku z powyższym bardzo chętnie tymczasowo zajmę się Twoim pupilem! Zwierzęta, a przede wszystkim psy towarzyszą mi od najmłodszych lat. W moim domu zawsze znajdował się pupil, więc mam doświadczenie w opiece nad nimi. Mieszkam z chłopakiem na parterze w 3-pokojowym mieszkaniu z osobną kuchnią i łazienką. Pracuję zdalnie, więc jestem w stanie zapewnić zwierzakowi praktycznie całodobową opiekę (poza kilkoma godzinami w tygodniu, gdy mam coś do załatwienia). W pobliżu znajduje się park dla psów oraz łąka, pola, a także niedaleko mamy lasek przy Warcie oraz Szachty. Posiadam również prawo jazdy, więc mam możliwość podjechania z pieskiem na dalszy spacer. Okolica jest cicha i spokojna, a ja z radością zaopiekuję się Twoim pupilem!

About the petsitter

Agata
Cześć. Mam 22 lata i pracuję zdalnie w domu. Marzę o tym, żeby mieć psa, ale aktualna sytuacja życiowa mi na to nie pozwala, więc chciałabym przelać swoją miłość do zwierząt opiekując się pieskami ludzi w potrzebie, którzy nie mają z kim zostawić swojego pupila :)

Images and movies