Petsitter

Chorzów

Dominika
Opieka całodobowa nad pieskiem

Points in the Ranking: 12400
Rating: 5

I will take care of

The offer is inactive

Facilities

Flat No small children No toxic plants I let get on the bed No other cats No other dogs Parks are close No smokers I let get on the couch

About the offer

Hej! Nazywam się Dominika. Jestem studentką. W moim domu rodzinnym posiadam dwa pieski domowe, wiec doświadczenie posiadam dosyć duże. Nazywam siebie jako miłośniczkę zwierząt, ponieważ od kiedy jestem poza domem rodzinnym, z tęsknoty za moimi psiakami, szukam wszelkich interakcji z zwierzętami. Często uczęszczałam do schronisk, obecnie znalazłam to rozwiązanie,które uwielbiam Mieszkam na parterze, w mieszkaniu 2 pokojowym. Przestrzeń dla pieska jest bogata, również dzięki przestronnemu ogrodowi, oczywiście jest zabezpieczony/zamknięty ogrodzeniem. Zapraszam serdecznie do kontaktu! Pieski będą czuły się ze mną bezpiecznie.

About the petsitter

Dominika
Współpracuje z firmą AnimalHotels z powodu mojej miłości do zwierząt. Jestem studentką, dlatego własnego pupila nie mogę posiadać na stałe. Jestwm zweryfikowaną opiekunką, mój profil można zobaczyć na ich poście na instagramie.

Rating and reviews

Rating: 5
Zostawiliśmy pieska na 1 dzień i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super kontakt z nami i pieskiem, własna inicjatywa i pomysły na spędzanie czasu i zabawę. Mieliśmy poczucie, ze nasz piesek jest w dobrych rękach. Na pewno wrócimy.
Joanna, 21 lut 2023
Kind of an animals:
Small dog
Care took place in days:
21 lut 2023 - 21 lut 2023
Petsitter / hotel reply: Dziękuję za możliwość naładowania baterii tęsknoty za czworonożnymi przyjaciółmi! Świetny piesek! Przyjazny przytulasek! Mam nadzieje ze do szybkiego zobaczenia!