Petsitter

Poznań

Paulina
Wakacje dla Twojej psinki

Points in the Ranking: 1100

I will take care of

The offer is inactive

Facilities

No cages I let get on the couch Located in the city I let get on the bed No smokers Flat No small children No other cats No toxic plants No other dogs Parks are close

About the offer

Dzień dobry, cześć! Jestem Paulina, mam 24 lata i od urodzenia mieszkam w Poznaniu. Jestem studentką 3 roku, dlatego na okres wakacji jestem w stanie wziąć pod swój dach Kajtka, Lunę lub Boba :) Odkąd pamiętam, w rodzinnym domu oprócz mnie i rodziców zawsze był jakiś zwierzak. Jak nie rybki to królik, chomik lub kot. Niestety od 2 wiosen mieszkam sama, dlatego z przyjemnością nakarmię, zabiorę na spacer, podam leki, pobawię się, wykąpię, poprzytulam, pobiegam, pospaceruję i zaopiekuję się Twoim pieskiem. Mieszkam przy 3 Łazarskich parkach (park Kasprowicza, park Wilsona, skwer Jerzego Pertka) , a dosłownie pod blokiem mam zacieniony (w to słoneczne lato cień dla łapek jest bardzo ważny!) obszar zielony. W mojej klatce nie ma ani jednego psa i kota, przez co Twój pupil będzie czuł totalny komfort poprzez brak innych zapachów. Jak już wcześniej wspomniałam - oprócz codziennie odwiedzających mnie rodziców, jestem sama w 2-pokojowym mieszkaniu, które mieści się na 4 piętrze (bez windy), co wiąże się z brakiem jakichkolwiek zabawek dla Twojego zwierzaczka. Jeżeli chodzi o karmę, nalegam aby wziąć swoją ponieważ każdy właściciel preferuję inną i dopasowaną do potrzeb swojej psinki. Przed przystąpieniem do opieki chciałabym mieć informacje dotyczące stanu zdrowia Twojego przyjaciela oraz ewentualnie dokładnej instrukcji co i w jakiej kolejności powinnam zrobić w przypadku podawania leków. Jestem w posiadaniu prawa jazdy oraz samochodu. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem, wyślę zdjęcia lub filmy z mojej opieki nad psiakami.

About the petsitter

Paulina
Hej! Jestem Paulina, mam 24 lata i od urodzenia mieszkam w Poznaniu. Jestem studentką 3 roku, dlatego na okres wakacji z wielką radością jestem w stanie wziąć pod swój dach Twojego pupila!

Images and movies