Petsitter

Swarzędz

Klaudia
Opieka całodobowa nad psami

Points in the Ranking: 10500

I will take care of

The offer is inactive

Facilities

I let get on the couch Forests are close I let get on the bed No small children No other cats No toxic plants Parks are close Private garden House No smokers No cages

About the offer

Cześć! Mam na imię Klaudia, mam 26 lat i obecnie pracuję na etacie, lecz w stałych godzinach (8-16) i tylko od poniedziałku do piątku, tak więc weekendy mam całe wolne, aby zająć się Twoim pupilem ;) Mieszkam w domu jednorodzinnym, na spokojnym osiedlu, w pobliżu lasu. Dom z bardzo dużym ogrodem, przystosowanym do potrzeb zwierząt. Jestem właścicielką małego 2,5 rocznego kundelka (widocznego na zdjęciach). Bójka uwielbia kontakt z innymi zwierzętami i z każdym potrafi się dogadać. W związku z tym, posiadam różnorakie zabawki i gryzaki, jak i miski i poduszki. W odległości niecałego kilometra znajduje się nasz zaufany weterynarz. Jestem w stanie zaoferować wszelkie czynności związane z opieką nad zwierzęciem, w tym: długie spacery, zabawa na ogrodzie lub w domu, regularne karmienie, treningi czy nawet kąpiel (+ jeśli będzie tego wymagać sytuacja również podawanie lekarstw). Jako że posiadam swojego pieska, posiadam również duży zapas karmy dobrej jakości, jednak dostosuje się do preferencji Twojego pupila :) Podejmę się opieki nad pieskiem w każdym wieku. Wychowanie szczeniaka lub odpowiednie podejście do pieska w podeszłym wieku nie sprawia mi żadnego problemu. ;) Moja suczka jest wysterylizowana. Wymagam jedynie, aby pies który będzie pod moją opieką był po szczepieniu przeciw wściekliźnie itp. oraz zabezpieczony przed kleszczami i pchłami. Posiadam doświadczenie w opiece nad dużymi (typu asmtaff) jak i małymi rasami psów. Do każdego jednak podchodzę indywidualnie, ponieważ wiem, że każdy potrzebuję czegoś innego. Do wszystkich mam jednak duży nakład cierpliwości. Zdarzało się, że mieliśmy w domu jednocześnie 3-4 psy, dlatego nie straszna mi jest opieka nad większą zgrają ;)

About the petsitter

Klaudia
Posiadam doświadczenie w wychowaniu psów już od dziecka. Przez 14 lat mieliśmy w domu rodzinnymi psa rasy jamnik. od 9 lat posiadamy suczkę w typie amstaff. W mojej - jak i w rodzinie partnera z którym mieszkam, od zawsze psy były członkami naszych rodzin, a więc im więcej tym lepiej ;) Często też zdarzały się sytuacje, gdy nasi znajomi lub rodzina oddawali nam pod opiekę swojego psa, na czas ich nieobecności. Zawsze robimy to z wielką przyjemnością Posiadam czynne prawo jazdy, a więc przewiezienie pupila nie będzie problemem. W razie sytuacji awaryjnej oczywiście mam możliwość przewiezienia go do lecznicy dla zwierząt (mamy zaufanego weterynarza pod telefonem oddalonego o niecały kilometr). Moim hobby jest nauka i pozyskiwanie wiedzy dotyczącej wychowania i zachowania zwierząt, a więc częsty kontakt z nimi sprawia mi dużo radości. Oczywiście dostosuję się do wszelkich zasad wychowania pupila pod moją opieką.

Rating and reviews

This offer has no reviews yet