Petsitter
Petsitter-pieka nad zwierzętami domowymi
(Lublin)

Reservation

Price from 33,00 zł to 49,50 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service
About the offer
Oferuję opiekę nad pupilami podczas nieobecności (lub innych powodów) opiekuna. Przez 5 lat byłam wolontariuszką w Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt; w tym czasie brałam udział w kursach dot. opieki nad zwierzętami oraz chodziłam do kliniki, gdzie zajmowałam się naszymi zwierzętami potrzebującymi leczenia fizycznego jak i psychicznego. Teraz, ze względu na studia, musiałam przerwać moją przygodę z fundacją, natomiast nadal okazjonalnie pojawiam się w klinice, żeby pomóc. Przez 2 lata byłam czynnym petsitterem, zarówno dla osób, które wyjeżdżały oraz dla klientów, którzy potrzebowali codziennej pomocy z różnych względów. Oferuję również możliwość dojazdu do domu opiekuna i opiekę w jego domu pod nieobecność.
Gabriela
Jestem studentką filologii angielskiej z 2 letnim doświadczeniem petsitterskim oraz kilkuletnim doświadczeniem w wolontariacie dla zwierząt oraz pomocy w klinice weterynaryjnej - zapraszam do kontaktu! :)
Facilities
No cages I let get on the couch Located in the city Forests are close I let get on the bed No small children No other cats No toxic plants House Introductory visit required No smokers No other dogs Parks are close
Images and movies