Petsitter

Opieka nad małym czworonogiem

Łódź

Points: 1000

Reservation

Price from 27,50 zł to 44,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Cześć ;) Chętnię zaopiekuję się Twoim pupilem. Z doświadczenia wiem, jak ciężko o kogokolwiek do opieki zwierzaka ;) (a co dopiero kogoś dobrego!). Mieszkam sama w dużej kawalerce ze swoimi przyjaznymi 2 kotkami. Do dyspozycji jest ogrodzone podwórko, a okna zabezpieczone siatkami ;). W okolicy spory park, do którego sama chętnie chodzę pobiegać ;) Ponadto, w promieniu 1 km znajdują się 3 poradnie weterynaryjne (obiecuje, że nie będzie konieczne ich odzwiedzanie). Okolica jest spokojna ;) Aktualnie nie pracuje i nie planuję wyjazdów, więc jestem całodobowo do dyspozycji dla pupili ;) Od dziecka kocham zwierzęta -- od szynszyli, chomików, przez pieski duże (oj, tak ;) ) i małe, kotki, aż po konie. Zawsze twarzyszyły mi czworonogi - szczur za dzieciaka, szynszyla, kilka kotów. Przyjmuję gości z osobistym wyżywieniem (sama rozumiem, że nie każda karma jest dla każdego i to co jemy ma znaczenie). Ewentualnie - dorosłe koty mogę wykarmić (karma bezzbożowa). Posiadam szczotkę typu furminator do wczesania oraz nożyczki do pazurków.
Aneta
Kocia mama od ponad 2 lat. Szylkretki mają się dobrze, lubią się tulić a ja do nich. Ciężko wyobrazić sobie życie bez tych grzejniczków w łóżku ;)

Facilities

Private garden No cages Flat No smokers I let get on the bed No small children Located in the city I let get on the couch No toxic plants No other dogs

Images and movies