Petsitter
Opieka nad małym czworonogiem
(Łódź)

Reservation

Price from 27,50 zł to 44,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service
About the offer
Cześć ;) Chętnię zaopiekuję się Twoim pupilem. Z doświadczenia wiem, jak ciężko o kogokolwiek do opieki zwierzaka ;) (a co dopiero kogoś dobrego!). Mieszkam sama w dużej kawalerce ze swoimi przyjaznymi 2 kotkami. Do dyspozycji jest ogrodzone podwórko, a okna zabezpieczone siatkami ;). W okolicy spory park, do którego sama chętnie chodzę pobiegać ;) Ponadto, w promieniu 1 km znajdują się 3 poradnie weterynaryjne (obiecuje, że nie będzie konieczne ich odzwiedzanie). Okolica jest spokojna ;) Aktualnie nie pracuje i nie planuję wyjazdów, więc jestem całodobowo do dyspozycji dla pupili ;) Od dziecka kocham zwierzęta -- od szynszyli, chomików, przez pieski duże (oj, tak ;) ) i małe, kotki, aż po konie. Zawsze twarzyszyły mi czworonogi - szczur za dzieciaka, szynszyla, kilka kotów. Przyjmuję gości z osobistym wyżywieniem (sama rozumiem, że nie każda karma jest dla każdego i to co jemy ma znaczenie). Ewentualnie - dorosłe koty mogę wykarmić (karma bezzbożowa). Posiadam szczotkę typu furminator do wczesania oraz nożyczki do pazurków.
Aneta
Kocia mama od ponad 2 lat. Szylkretki mają się dobrze, lubią się tulić a ja do nich. Ciężko wyobrazić sobie życie bez tych grzejniczków w łóżku ;)
Facilities
Private garden No cages Flat No smokers I let get on the bed No small children Located in the city I let get on the couch No toxic plants No other dogs
Images and movies