Petsitter

Psia niania i super spacer

Wasilków

Points: 11650
Rating: 5

Reservation

Price 44,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Cześć! Z przyjemnością pomogę Ci z Twoim zwierzakiem! Oferuję opiekę nad psiakami od spaceru po kilkudniowy hotelik. Przez 7 lat miałam stado szczurków, zatem gryzonie też są mile widziane :)) Posiadam certyfikaty m.in. COAPE czy Animal Expert, które otrzymałam po ukończeniu kursów dot. psiego behawioru, mam też na koncie liczne konferencje i kilkudniowe szkolenia, m.in. z psiej pierwszej pomocy i noseworku. Doświadczenie w pracy z psami zdobywałam w Wielkiej Brytanii i Turcji. Na codzień towarzyszy mi Tofu - 2letni Maltańczyk, ułożony, spokojny i bardzo tolerancyjny, respektujący przestrzeń i sygnały innych psiaków. W opiece pomaga mi Ozzie - mój narzeczony. Oboje pracujemy zdalnie z domu, posiadamy ogród i mnóstwo zabawek (w tym interaktywnych), które pozwolą psiakowi wyciszyć się, odstresować i zmęczyć psychicznie ;) I speak English, Turkish and Korean, feel free to contact me!
Ula
Cześć! Mam na imię Ula i z przyjemnością pomogę Ci z Twoim zwierzakiem! Z zawodu jestem tłumaczką i lektorem, z pasji - behawiorystką i petsitterką. Posiadam certyfikaty m.in. COAPE czy Animal Expert, które otrzymałam po ukończeniu kursów dot. psiego behawioru, mam też na koncie liczne konferencje i kilkudniowe szkolenia, m.in. z psiej pierwszej pomocy I noseworku. Miałam przyjemność pracować w "psim przedszkolu" w Wielkiej Brytanii, a ostatnich kilka miesięcy spędziłam w Turcji pomagając psom na ulicy. W domu jest nas troje - ja, mój narzeczony Ozzie i Tofu - przebojowy Maltańczyk, który zwiedził z nami pół Europy i jest świetnym wsparciem i kompanem dla innych psiaków pod naszą opieką. Oboje pracujemy zdalnie z domu, posiadamy ogród :) I speak English, Korean and Turkish, feel free to contact me!

Facilities

Private garden Flat No cages No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats Forests are close I have certificates I am a behaviorist

Images and movies

Ratings and reviews

Cudowna opieka z całego serduszka polecam❤️ Na bieżąco był informowana co się dzieję z psiakiem i dostałam zdjęcia. Warunki domowe spełniają wszelkie oczekiwania. Profejsjonalna opieka jak będzie możliwość i potrzeba skorzystam jeszcze raz.
/Patrycja / 27 sty 2023
Care took place in days:
25 sty 2023 - 25 sty 2023
Kind of an animals:
Medium dog
Rating: 5