Petsitter

Zaopiekuję się Twoim pupilem podczas Twojej nieobecności

Poznań

Points: 1100

Reservation

Price from 66,00 zł to 77,00 zł for one day of care
Enter your booking details to see the price of the service

About the offer

Oferuję opiekę nad pupilem podczas nieobecności właściciela. W moim domu nie ma innych zwierząt. Mieszkam w spokojnej okolicy​,​ którą z każdej strony otaczają piękne i duże parki idealne na długie spacery. Ze względu na długoletnie doświadczenie w opiece nad zwierzętami wiem ile uwagi potrzebują. Potrafię zaopiekować się psem​,​ który jest lękliwy bądź nie toleruje obecności innych psów na spacerze. Mam w sobie dużo empatii i zrozumienia​,​ interesuje się psychologią i zależy mi na tym żeby pobyt u mnie był jak najprzyjemniejszym doświadczeniem dla Twojego psa :) Z przyjemnością zaopiekuje się Twoim pupilem!
Andżela
Jestem studentką zaoczną i od zawsze wychowywałam się ze zwierzętami dlatego od kiedy wyprowadziłam się z domu rodzinnego bardzo brakuje mi towarzystwa zwierzaka domowego. Dodatkowo pracuje z możliwością home office więc opiekując się Twoim psem miałabym go na oku przez cały dzień. W moim domu nie ma innych zwierząt. Mieszkam w spokojnej okolicy, którą z każdej strony otaczają piękne i duże parki idealne na długie spacery. Z przyjemnością zaopiekuje się Twoim pupilem!

Facilities

Flat No smokers No small children No toxic plants I let get on the couch I let get on the bed No other cats No other dogs Located in the city Parks are close

Images and movies