Jak wygląda rejestracja w Stripe?

Rejestracja w Stripe jest półautomatyczna. Część danych system sam uzupełni za ciebie, jednak kilka ważnych danych (numer konta bankowego, numer telefonu, REGON, stanowisko itp) musisz wypełnić ręcznie. Zostanie również zweryfikowany Twój numer telefonu, na który przyjdzie SMS sześciocyfrowy kod.

Oto kroki, które musisz podjąć w czasie rejestracji:

  1. Zaloguj się do swojego konta AnimalHotels. Wejdź w Panel, a następnie z bocznego menu wybierz Oferty Opieki. Na górze panelu zobaczysz hasło: Podłącz operatora by otrzymywać płatności za opiekę, a obok niego przycisk Podłącz Płatności.

Krok 1 do rejestracji w Stripe

  1. Kliknij przycisk Podłącz Płatności. Przycisk ten automatycznie przekieruje Cię do strony Stripe. Przed Tobą pojawi się panel rejestracyjny. Rejestracja jest półautomatyczna, więc część danych będzie uzupełniona przez system. Pierwszym etapem jest e-mail. Będzie on automatycznie wpisany za Ciebie. Kliknij Kontynuuj i przejdź dalej.

Krok 2 do rejestracji w Stripe

  1. W tym etapie następuje weryfikacja Twojego numeru telefonu. W ciągu kilku sekund dostaniesz wiadomość SMS z sześciocyfrowym kodem, który należy wpisać w odpowiednie miejsce. Po wpisaniu prawidłowego kodu zostaniesz automatycznie przeniesiony do kolejnej strony.

Krok 3 do rejestracji w Stripe

  1. Tutaj będąc Hotel prowadzisz działalność zarejestrowaną więc identyfikujesz się jako Firma. Wybierz jaki typ działalności prowadzisz. W większości przypadków hotele będą Firmami Prywatnymi. Wybierz odpowiedni typ z listy i kliknij Kontynuuj.

Krok 4 do rejestracji w Stripe

  1. Na tej stronie uzupełnij dane o swojej firmie. W miejsce branży wybierz Inne Usługi Dla Ludności. W miejsce witryny internetowej firmy możesz wkleić link do swojej oferty na AnimalHotels, do strony firmowej na portalach społecznościowych lub do strony internetowej.

Krok 5 do rejestracji w Stripe

  1. Tutaj jako reprezentant firmy wpisz swoje dane. Email będzie już automatycznie uzupełniony. Po wypełnieniu luk kliknij Kontynuuj.

Krok 6 do rejestracji w Stripe

  1. Na tej stronie kliknij Dodaj kolejnego właściciela i z listy wybierz swoją osobę. Kliknij Gotowe, kontynuuj. Następne dwa kroki możesz pominąć bez uzupełnienia. Dotyczą one dyrektorów i kierowników, ale nie jest to wymagane.

Krok 7 do rejestracji w Stripe

  1. Na tym etapie Stripe musi uzyskać od Ciebie dane o walucie w jakiej będziesz przyjmował pieniądze oraz numer konta, na który będą wpływały Twoje zarobki. Pamiętaj, aby przed numerem konta dodać PL.

Krok 8 do rejestracji w Stripe

  1. W tej części sprawdź czy Twoje dane są podane poprawnie. Jeśli uznasz, że wszystko jest w porządku kliknij Gotowe. Po kliknięciu przycisku, w czasie rzeczywistym następuje weryfikacja Twoich danych.

Krok 9 do rejestracji w Stripe