Petsitter

Sosnowiec

Mikolaj
Opieka prywatna nad Twoim pupilem

Punkty w Rankingu: 27000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały pies
28,75 PLN
Średni pies
34,50 PLN
Duży pies
34,50 PLN
Mały ssak
28,75 PLN
Ptak
23,00 PLN
Gad lub płaz
23,00 PLN
Pająk
34,50 PLN
Owad
34,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza

O ofercie

Jesteśmy miłym małżeństwem, które uwielbia opiekować się zwierzętami. Mieszkamy w przytulnym mieszkaniu na parterze, otoczeni zielenią i dogodnym dostępem do spacery. Choć sami nie posiadamy własnych zwierząt, nasza pasja do opieki nad nimi jest ogromna, dlatego z radością przyjmiemy Twojego pupila pod nasze skrzydła! Obaj pracujemy zdalnie, co oznacza, że Twój piesek będzie miał naszą pełną uwagę i opiekę przez cały dzień. Posiadamy bogate doświadczenie w opiece zarówno nad młodymi szczeniakami, jak i starszymi pieskami. Naszym priorytetem jest zapewnienie Twojemu zwierzakowi miłości, zabawy oraz bezpieczeństwa podczas pobytu u nas. Podczas opieki utrzymujemy stały kontakt z właścicielami, regularnie przesyłając zdjęcia oraz relacjonując przebieg dni. Nasze podejście do każdego pupila jest indywidualne, dbamy o nawiązanie silnej więzi i w pełni dostosowujemy się do jego potrzeb oraz wymagań. W razie nagłych potrzeb, mamy dostęp do weterynarza, który znajduje się zaledwie 500 metrów od naszego domu. Twoje zwierzątko będzie więc w bezpiecznych rękach, a my zadbamy o to, aby Twój pupil był z nami pełen spokoju i radości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

O opiekunie

Mikolaj
Jesteśmy małżeństwem mieszkającym w bloku, na parterze. Nie mamy swoich zwierzątek za to bardzo kochamy się nimi opiekować i chętnie przyjmiemy Twojego pupila pod opiekę! Obydwoje pracujemy zdalnie, dlatego nie będzie żadnych problemów ze spacerami i pełnej opieki nad pupilem.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Niesamowity czas naszego pieska u Pana Mikołaja i jego żony! Naprawdę jesteśmy zachwyceni jak Państwo podeszli do naszego pieska. Jesteśmy mega wdzięczni za opiekę nad pieskiem oraz za ogrom miłości, którą go Państwo darzyli przez te kilka dni. W pełni polecam opiekę nad zwierzątkami! Można Państwu zaufać! Jeszcze raz bardzo dziekujemy!
Nadia, 11 mar 2024
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
08 mar 2024 - 10 mar 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękujemy za zaufanie! ❤️
Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki na naszym małym psiakiem. Nie będę ukrywać ze i dla nas i dla niej to był stres, ale zdjęcia i relacja z pobytu oraz ewidentnie zadowolony pies sprawił, że częściej będziemy korzystać z usług. Dziekujemy
Aleksandra, 20 mar 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
19 mar 2024 - 19 mar 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękujemy za zaufanie! ❤️
Super kontakt i profesjonalna opieka! :)
Mirosław, 11 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
10 kwi 2024 - 11 kwi 2024