Petsitter

Gdańsk

Aleksandra
Zaopiekuję się psiakami i kotkami!

Punkty w Rankingu: 8000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały pies
28,75 PLN
Średni pies
34,50 PLN
Duży pies
40,25 PLN
Kot
34,50 PLN
Mały ssak
12,65 PLN
Gryzoń
11,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak klatek Brak osób palących Brak małych dzieci Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Lokalizacja w mieście Bliskość lasów Bliskość parków Darmowa wizyta zapoznawcza Brak toksycznych roślin

O ofercie

Dzień dobry, Zapraszam na mój profil :).

O opiekunie

Aleksandra
Dzień dobry :) Jestem nowa na aplikacji. Nazywam się Aleksandra Maciejewska i jestem studentką kierunku lekarskiego na III roku. Od urodzenia zawsze jestem związana z pieskami i kotkami. Świetnie radzę sobie z opieką nad zwierzętami, jest to dla mnie przyjemność, a w szczególności głaskanie i długie spacery ;) (które są ważne nie tylko dla psiaków, ale i dla nas - ludzi). Często bywam w domu, ponieważ zajęć nie jest aż tak dużo stacjonarnie, nigdzie nie wychodzę i z reguły stawiam na naukę w domu, a jeśli wychodzę na uczelnię, to zazwyczaj w domu jest mój chłopak, także nie bój się, że Twój pupil będzie sam :). Mieszkam z chłopakiem i naszym pieskiem sznaucerem miniaturką - Lunką na łostowicach w Gdańsku. Nasze mieszkanie ma 60mkw, blok znajduje się nad zbiornikiem wodnym, a w pobliżu mamy park, wąwóz i klinikę dla zwierząt w bloku obok. Oboje posiadamy też prawo jazdy, jakby trzeba było gdzieś przewieźć pupila, albo pojechać na przykład na plażę :). Jeśli chodzi o Lunkę, ma 2 latka, wspaniale dogaduje się zarówno z kotami jak i psami, bez względu na płeć (gdyby tak nie było, nie umieszczałabym nawet ogłoszenia). Lunka jest zawsze chętna do zabawy, umie się dzielić zabawkami, jedzeniem i swoim posłaniem :). Jeśli martwicie się o swoje zwierzę - bez obaw, mamy oddzielny, spory pokój, jest możliwość odseparowania zwierzaków, gdzie moja uwaga i tak będzie poświęcona Twojemu pupilowi. Na pewno będę robić pełną dokumentację zdjęciową i filmową z pobytu Twojego zwierzaka, także możesz mieć bezpośredni wgląd na to, co robimy! Jestem otwarta na wszystkie wskazania i uwagi, w końcu to ja będę się opiekować członkiem Twojej rodziny, chcę, żeby miał tu jak najlepiej :).

Ocena i opinie

Ocena: 5
P.Ola to przemiła osoba z super podejściem do psów. Nasz Drago po pobycie u p.Oli wrócił szczęśliwy, dopieszczony i wybiegany, nawet nie tęsknił za nami😉. Polecam gorąco!!!!!
Basia i Marcin, 26 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Duży pies
Opieka odbyła się w dniach:
26 lut 2024 - 26 lut 2024