Petsitter

Kraków

Asia
Opieka nad zwierzętami

Punkty w Rankingu: 35000
Ocena: 5

Zaopiekuję się

Mały pies
46,00 PLN
Średni pies
51,75 PLN
Kot
34,50 PLN
Mały ssak
17,25 PLN
Gryzoń
11,50 PLN
Ptak
23,00 PLN
Gad lub płaz
34,50 PLN
Ceny za jeden dzień opieki z wliczoną opłatą serwisową

Udogodnienia

Mieszkanie Brak małych dzieci Brak toksycznych roślin Pozwalam wejść na kanapę Pozwalam wejść na łóżko Brak innych kotów Brak innych psów Lokalizacja w mieście Bliskość parków Brak osób palących

O ofercie

Jestem uczennicą studium dziennego Akademii Fotografii lecz w trakcie moich zajęć współlokatorka jest w mieszkaniu. Od małego kocham zwierzaki i czuje potrzebę przebywania blisko nich. Szanuję je i staram się zrobić wszystko co w mojej mocy aby czuły się przy mnie bezpiecznie.

O opiekunie

Asia
Od małego kochałam zwierzęta, które są częścią mojego życia.Często opiekowałam się zwierzętami znajomych, a parę lat temu wraz z rodziną uratowaliśmy suczkę, którą pokochaliśmy. Ze względu na studia przeprowadziłam się do Krakowa gdzie mieszkam w małym mieszkaniu razem ze współlokatorką, która tak samo jak ją kocha zwierzęta i również posiada własne w domu rodzinnym. Zwierzak praktycznie nigdy nie będzie sam w mieszkaniu, zawsze ja lub współlokatorka jest obecna.

Ocena i opinie

Ocena: 5
Asia ma serce na dłoni, odpowiednie podejście, konkretne doświadczenie i dość wolnego czasu i zaangażowania, żeby zaopiekować się psiakiem najlepiej, jak to możliwe! Polecamy serdecznie! Po 6 dniach nasza Fala była tak bardzo kupiona, że nie wiedziala, czy ma wracać :D 10/10!
Krzysztof , 24 lut 2024
Rodzaje zwierząt:
Średni pies
Opieka odbyła się w dniach:
16 lut 2024 - 21 lut 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Dziękuję bardzo 💓
Bardzo polecamy Asię, jesteśmy ogromnie zadowoleni a Zośka kiedy wracaliśmy do domu non stop się za nią oglądała. Miła, czuła, odpowiedzialna, z sumiennością zastosowała się do naszych próśb. Dostawaliśmy masę zdjęć i filmików, na których piesek wcale nie przejął się naszym wyjazdem chociaż był to jej pierwszy raz, już po 20 minutach były jak przyjaciółki. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z jej opieki. ❤️
Julia , 20 mar 2024
Rodzaje zwierząt:
Mały pies
Opieka odbyła się w dniach:
15 mar 2024 - 16 mar 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Bardzo dziękuję 💞. Zosia była bardzo grzeczna więc opieka to sama przyjemność.
Everything was great! Asia is the best pet sitter ever, my cat wasn't really eager to get back home as he liked staying with Asia so much. Moreover, from the first hour of pet sitting, I got pics and videos from Asia which really calmed me down and proved that he was in great hands! I would highly recommend Asia as a pet sitter and would be happy to use her service one day again!
Ira, 22 kwi 2024
Rodzaje zwierząt:
Kot
Opieka odbyła się w dniach:
12 kwi 2024 - 16 kwi 2024
Odpowiedź opiekuna / hotelu: Thank you very much 💓💞